anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wygląda na oszusta

Client:101153451
#8 Zapaleniec#

Client101153451_0-1685734648245.png

Client101153451_1-1685734674987.pngClient101153451_2-1685734687808.png

co sądzicie ? według mnie oszust. Allegro mu moich danych raczej nie podaje 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno sądzić, obrazki są dla nas niewidoczne.

oznacz moderatorów

Client:101153451
#8 Zapaleniec#

jak to?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Normalnie, jak masz poziom niższy niż 15 to musi moderacja twój obrazek zatwierdzić.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Teraz już fotki widać. Moim zdaniem nie koniecznie oszust. Telefony można podawać i czasem nawet ludzie z nich korzystają. Szczególnie przy używanym czy słabo opisanym towarze. Jak dobrze kojarzę to jest nawet wymóg udostępniania go klientowi xD Dane jak dobrze kojarzę dostałby po zwykłym kliknięciu kup bez zapłacenia. Chyba ze coś się zmieniło. Pewności wiadomo mieć nie można ale raczej nie robiłby sobie tyle zachodu dla numeru. Jakby mu chodziło o same numery to jest masa aukcji z udostępnionymi telefonami zarówno tu jak i gdzie indziej.

oznacz moderatorów

Client:101153451
#8 Zapaleniec#

jak coś ważnego to napisze na chacie. Towar opisuje jak mało kto! ja się nie chwalę 😉 Gdyby był taki wymóg to allegro nie dawało by opcji ukrycia numeru. A ja nie kojarzę takiej opcji bynajmniej w przypadku inposta nie jestem w stanie wygenerować mu etykiety jeśli pieniądze nie przeszły przez allegro. Danych moich również nie powinien dostać bo płatności przechodzą przez strony pośredników więc nie ma takiej opcji.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Firmy taki wymóg mają. Fakt jako prywatny nie masz. Co do danych to nie byłabym taka pewna. Nigdy nie kupowałam na lokalnym i nie będę żeby to sprawdzić. Ale pamiętam tu kilka postów sprzed kilku miesięcy gdzie się ludzie oburzali, że po samym kliknięciu na kup teraz bez płatności dane są przekazywane. Troszkę za to sprzedawałam na lokalnym, choć od jakiegoś czasu już tego nie robię i wiem że klienci byli różni. Jedni dzwonili i dopytywali się o szczegóły. Inni pisali, żeby im podać numer konta bo chcą kupić kilka rzeczy naraz. Ba miałam klientów którzy od razu pisali żeby im podać numer konta -podejrzewam, że mieli szczęście bliżej zapoznać się z superdziałaniem płatności przez serwis i nie chcieli więcej tego kijem ruszać. Po prostu informowałam ich że w przypadku płatności na konto nie mogę wydrukować tańszej etykiety, a normalna kosztuje tyle i tyle. Wybór był ich. Nie bierzesz też pod uwagę ludzi płacących przelewami pocztowymi, takim na allegro wiecznie coś nie dochodzi bo jedna literka źle wpisana, na konto problemu nie mają. Kiedyś miałam takiego co próbował ze 3x zapłacić przez system oczywiście nie poszło. Wkurzył się i zaczął płacić blikiem na numer telefonu. Potem to już nawet bez uprzedzenia dostawałam przelew na telefon i smsa ze chce tego i tego tyle i tyle xD. Ach no i jeszcze staruszkowie dzwoniący ze chcą paczkę za pobraniem. Normalnie tego nie wysyłam. Ale Ci którzy dzwonili zawsze odbierali. To ludzie starej daty, sumienni. Także wyzywanie od razu od oszustów jest dla mnie  tylko dlatego ze ktoś numer konta czy telefon chciał trochę przedwczesne . 

oznacz moderatorów

Client:101153451
#8 Zapaleniec#

xDDD ja to świeżak takich historii jeszcze nie miałem! Nie ma zrealizowanej płatności na allegro to nie ma przesyłki. dzieki za pomoc 

oznacz moderatorów