anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykorzytanie danych osobowych przez osoby trzecie

mombas100
#7 Wielbiciel#

Tydzień temu zgłosiłem nielegalne wykorzystanie danych osobowych przez osobę prowadzącą sprzedaż na allegro. Ta persona narobiła na koncie długóow, które dziś obciążają mnie. Nie będę tu się wdawał w szczegóły, sprawę dokłądnie opsiałem w wiadomości niemniej żadnej reakcji ze strony allegro nie ma poza blokowanie wzystkich kont m.in konta firmy, w której obecnie pracuje z samej racji, że się na nie logowałem. Więc chciałem zapytać czy jest tu ktoś kompetentny kto by zareagował inaczej niż blokując wszystkie konta, które wg tej osoby są ze mną powiązane.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Za długi wobec Allegro i wobec kupujących odpowiada właściciel konta. Jeżeli nie masz żadnych zobowiązań i nie jesteś właścicielem tych kont, nie musisz się niczego obawiać. Domniemane powiązanie kont to jedynie domysły Allegro i może się to skończyć najwyżej blokadą tych kont.

oznacz moderatorów

mombas100
#7 Wielbiciel#

Gdyby sprawa była taka prosta pewnie bym się nie obawiał ale tak nie jest. Zadłużone konto bylo przepisane na mnie, dziś nie mam do niego żadnego dostępu a o zadłużeniu dowiedzialem sie od komornika. Allegro jak widać sprawa nie za bardzo insteresuje.

oznacz moderatorów