anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymuszanie ręcznego przepisywania numerów paczek z powiązanego konta inpost

re3
#7 Wielbiciel#

Czytam ze mogę coś zrobić. Czyli jak rozumiem mogę też wysłać odpowiedź do kupującego z numerem przesyłki. A w zasadzie mogę też nic nie wysyłać, bo inpost wysyła tą informację z automatu.

Dla czego jakoś sprzedaży na tym cierpi z jak czytam ryzykiem blokady konta? 

Dodatkowo wszystko przy sytuacji powiązania konta allegro i inpost. Gdzie inpost ma wgląd do wszystkiego a allegro ślepe jak w średniowieczu.

 

 

Jak możesz poprawić swój wynik

Jak najszybciej po zakupie udostępnij kupującemu numer przesyłki i link do jej śledzenia. Możesz to zrobić przez zakładkę Zamówienia lub API.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@re3 integracja konta Allegro i konta w Managerze przesyłek umożliwia nadawanie przesyłek. Kupujący lubią śledzić swoje zamówienia. 89% z nich deklaruje, że powiadomienie o statusie przesyłki jest dla nich bardzo istotne, dlatego taka miara jest w Jakości sprzedaży. Gdy udostępnisz numer przesyłki kupujący będzie mógł ją śledzić oraz sprawdzić jej numer w zakładce Moje zakupy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

re3
#7 Wielbiciel#

Ale wysyłając paczkomat kupujący dostaje powiadomienie z InPostu o nadaniu przesyłki na maila i telefon + jeszcze z aplikacji. 3 powiadomienia na raz że paczka jest w drodze.

Podając numer przysyłki z inpostu do allegro, którego samo nie potrafi sobie zaciągnąć  (ŚREDNOWIECZE?) automatycznie dostaję termin wysyłki, jako ten kiedy podałem numer na allegro. Ponownie allegro dostaje numer przesyłki i dalej nie potrafi sobie zaciągnąć z inpostu daty, gdzie jest z chyba co do sekundy podana że to nie dzisiaj a wczoraj lub przedwczoraj.

 

Pozatym informacja: Możesz to zrobić przez zakładkę Zamówienia lub API. Jest mylna, bo wychodzi na to, że nie mogę a MUSZĘ. Bo inaczej dostanie się bana.. 

 

Allegro w skrócie nie uznaje czegoś takiego jak termin wysyłki. Ważny jest termin wprowadzenia numeru na stronie o czym nie zawsze pamiętam i nie mam zamiaru kopać się z taką bzdurą.

 

Na Allegro od 19 lat i widzę coraz większe debilizmy i same kłody pod nogi. 

oznacz moderatorów