anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków jest niemożliwa.

biurchemdtr
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

Mam pewien problem mianowicie sprawdziłem w pierwszej kolejności wszystkie swoje dane czy są poprawne i wszystko się zgadza a mam problem z wypłatą pieniążków z allegro, jeśli wchodzę w zakładkę  FINANSE -> ŚRODKI I HISTORIA OPERACJI i tam mam pewną sumę do wypłaty, następnie naciskam WYPŁAĆ PLN -> WYBIERAM SWÓJ RACHUNEK BANKOWY i wyskakuje taki komunikat: 

Wypłata środków jest niemożliwa. Rachunek nie został jeszcze zweryfikowany przez żadnego z operatorów płatności. Poczekaj na akceptację przez operatorów płatności.

jeśli wchodzę w moje konto to  ptaszki zielone są przy ustawieniach " wybierz jak chcesz korzystać z konta, zweryfikuj swój rachunek bankowy, ustaw warunki sprzedaży" Lecz przy ustawieniach "ZWERYFIKUJ DANE FIRMY" mam zegar  jeśli wchodzę to jest napisane 
 
Weryfikujemy dane Twojej firmy

 

Mogę prosić o jakąś poradę? Ponieważ potrzebuje wypłacić pieniążki a nie jest to możliwe. Proszę kogoś o zbadanie sytuacji 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Z tego co piszesz to nie masz aktywowanego konta do wypłat.

oznacz moderatorów

biurchemdtr
#1 Nowicjusz#

a jak mogę go aktywować? wszystkie dane mam poprawne, czekam na akceptacje "danych firmy" już jakiś czas i nic się z tym nie dzieje 

oznacz moderatorów