anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków przekazem pocztowym.

Client:94068155
#7 Wielbiciel#

Witam, lekko ponad miesiąc temu wystawiłem na sprzedaż przedmiot do gry za 390 zł. Przedmiot został sprzedany, w zakładce środki i historia operacji pojawiły się pieniądze, prowizję która wyniozła ok. 30 zł też opłaciłem (w rozliczeniach z allegro). Aktywowałem wypłaty PayU i wybrałem wypłaty przekazem pocztowym, bo z kontem bankowym był mały problem. Wypełniłem i odesłałem formularz który został przyjęty 1 kwietnia koło godziny 16 (o ile się nie mylę ale to nie ważne). Wiem, że pieniądze mają zostać wypłacane 1 dnia każdego miesiąca (Przy przekazie pocztowym). Jest już maj, pierwszy był. Pieniędzy nie otrzymałem dalej, środki zniknęły z konta i obawiam się czy w ogóle przyjdą. Czy na wypłatę środków czeka się tak długo czy wkradł się jakiś błąd i mogę ich nie otrzymać? Adres i dane się zgadzają.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94068155 Pieniądze otrzymasz. Wypłata przekazem zapewne została zlecona, ale czas dostarczenia zależy od poczty, trwa to kilka, czasem kilkanaście dni. Jeśli chcesz się upewnić, czy przekaz wyszedł, zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

Client:94068155
#7 Wielbiciel#

Napisałem do centrum pomocyimage.png czy po tej wiadomości lepiej abym pojechał na pocztę i wyjaśnił czy jednak zaczekał jeszcze te parę dni?

 

 

 

oznacz moderatorów