anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków przy zablokowanym koncie

Client:100932549
#1 Nowicjusz#

Witam moje konto zostało zawieszone ale przyszedł mail o aktywacji wypłat środków które mają miałem na koncie tak więc wypłaciłem środki z Allegro na moje konto bankowe od dwóch dni nie ma ich na moim koncie PayU kazało mi się skontaktować z Allegro na Allegro od dwóch dni także nie odpowiada na moje prośby związku z przyjrzeniu się tej sprawie nie dostałem żadnego maila ani powiadomienia na temat cofniętej wypłaty lub czegoś podobnego

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Kontaktuj się z Allegro, tutaj nikt nie rozwiąże Twojego problemu. Załatw sprawy z kupującymi, powysyłaj sprzedane towary, spełnij warunki podane przez Allegro w mailu po zablokowaniu konta, wtedy konto zostanie odblokowane.

Kontakt do Allegro masz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100932549 Dlatego że masz zablokowane konto, dostałeś maila od Allegro, możesz dopytać także przez formularz, zapewne wstrzymali Ci wypłatę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Client:100932549
#1 Nowicjusz#

z tym że Allegro każe mi zdjęcie dowodu z przedmiotami które były wystawione przed zablokowaniem ale one zostały kupione już dawno przesłałem zgodnie z zamówieniem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:100932549 No więc napisz o tym do Allegro, że towar wysłany. Jeżeli to nie pomoże, odblokują Ci konto dopiero wtedy, gdy kupujący otrzymają przedmioty i nie zgłoszą zastrzeżeń.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100932549 Twoje konto zostało zablokowane, a wypłaty wstrzymane, aby je odblokować prześlij proszę zdjęcia, o które zostałeś poproszony w odpowiedzi na maila. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale aby odblokować konto powinieneś wyjaśnić sprawę z działem bezpieczeństwa i myślę, że warto powstrzymać się od wulgaryzmów w tej komunikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów