anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata PayU

kkonrades
#8 Zapaleniec#

Witam,

Od 20.10.2023 nie mam wypłat z PayU, pomimo aktywnej opcji wypłat automatycznie, od 20 zł, w każdy dzień roboczy, dodam, że dane konta są poprawne i zweryfikowane.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kkonrades Cześć. 🙂 Sprawdzę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kkonrades
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😁

Czekam i trzymam kciuki.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kkonrades  Czy zmieniano ostatnio na numer konta do wypłat? Blokada powstała ze względów bezpieczeństwa, bo wypłata z 18 października wróciła na saldo (tak, jakby zlecona została na nieaktywne konto bankowe). Rozumiem, że konto bankowe wprowadzone na koncie jest aktualne? Sprawdź koniecznie dane. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kkonrades
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.
Konta nie zmieniałem i jest aktualne.

To chyba moja wina, bo to ja zwróciłem na konto wypłatę 18 października, z tego względu, że zakup został anulowany i musiałem oddać środki (nie wiedziałem jak zasilić PayU, dlatego zrobiłem przelew zwrotny). Wygląda na to, że system zinterpretował to jako zwrot z nieaktywnego konta i dlatego jest problem.
Proszę o odblokowanie konta i informację, jak w przyszłości zasilać konto PAyU, tak aby uniknąć takich problemów.

Pozdrawiam
Konrad K.
Bardzo proszę o odblokowanie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kkonrades napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy. Nasz zespół pomoże Ci rozwiązać tę sytuację, ale konieczny jest kontakt bezpośredni. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów