anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata z Allegro nie przyszła

MichaEll0o
#7 Wielbiciel#

Witam.

Aktywowałem opcje wypłaty z PayU i pisze na zielono aktywne i wypłaciłem pieniądze. Lecz przed tym dałem opcje żeby wypłaciło mi pieniądze 20 zł raz w tygodniu w poniedziałek (kwota to była 86zł) a później zmieniłem na żądanie. I mam pytanie czy tera mam czekać żeby wypłaciło mi te 86 zł raz w tygodniu w poniedziałek czy ylko raz mi myśle i póżniej będe mógł na żądanie. Oraz jeszcze te wypłaty w poiedziałek przychodzą o konkretnej godzinie czy powinny równo po północy?Adnotacja 2020-06-29 110834.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pulkownik66
#19 Nestor#

@MichaEll0o  Jeżeli masz że Allegro wypłaciło ci kasę w poniedziałek- to dziś powinny być.Różnie to bywa z porą dnia,ale dziś powinny być na Twoim koncie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MichaEll0o Automatyczne wypłaty są zlecane przez allegro jakoś ok. 2-3 w nocy (w dni robocze). Ale to, kiedy pieniądze będą na Twoim koncie zależy od tego, w jakim banku masz konto (bo różne banki mają sesje przychodzące elixir o różnych porach). W jednym będzie już ok. 9 rano, w innym np. dopiero o 15 po południu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MichaEll0o
#7 Wielbiciel#

Adnotacja 2020-06-29 112943.png

Co powiesz na to?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@MichaEll0o Nic- bo nie widzimy co jest na obrazku.Tylko trójkącik.

oznacz moderatorów

MichaEll0o
#7 Wielbiciel#

Na pc widać, ale chodzi mi o to czy przelewy24 są konieczne czy wystarczy PayU?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MichaEll0o Gdy któryś z modów klepnie Twoje obrazki, to wtedy coś odpowiem;]

PayU i Przelewy24 to są dwie różne usługi od dwóch różnych operatorów płatności - jedna nie zależy od drugiej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów