anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty/ zablokowanie konta

Client:115582683
#3 Debiutant#

Hej, mam pytanie bo sprzedałem telefon i od razu po zakupie osoby zablokowali mi konto i chcą moj dowód osobisty. A drugie pytanie czy w takim razie pieniadze przyjdą jutro na konto bankowe? zleciłem juz wypłatę ? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:115582683 to dział bezpieczeństwa, odblokują jak się zweryfikujesz i kupujący otrzyma telefon 🙂 jak wypłaciłeś to jest szansa że przyjdą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:115582683
#3 Debiutant#

Dziekuje za odpowiedź. A mam pytanie jeśli klient chce teraz anulacje a pieniadze zleciłem do wypłaty to co teraz ? 

oznacz moderatorów

Client:115582683
#3 Debiutant#

Bo ja nie wyrażam zgody na zwrot bo nie muszę i spor chce zrobic 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:115582683 oczywiście jako prywatny sprzedawca na zwrot nie musisz się zgodzić, jak wypłaciłeś to pozostaje Ci oddać kasę przelewem na konto które poda 🙂

Spór może se robić, co to zmieni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:115582683
#3 Debiutant#

To w takim razie czekam na kaskę mam nadzieję że przyjdą jutro i zobaczymy jak sprawa sie potoczy bo sprzęt juz wysłany 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:115582683  "... od razu po zakupie osoby zablokowali mi konto"

Jeśli zablokowali ci konto to nie dostaniesz pieniędzy.  Nie ważne kto pierwszy kliknął czy ty wypłatę czy Dział Bezpieczeństwa blokadę, bo przelewy są  wykonywane tylko w określonych godzinach i na pewno pieniędzy nie wyślą, tym bardziej że najpewniej jeszcze nie zweryfikowałeś konta do wypłat.

Znalazłeś się w bardzo kiepskiej sytuacji, powinieneś teraz wysłać telefon  lub zwrócić pieniądze kupującemu "ze swoich"  bo do konta na Allegro nie masz dostępu.

Jedyne rozwiązanie to pisać do Allegro i prosić o zdjęcie blokady, a żeby to zrobili musisz najpierw dokończyć transakcję (wysłac telefon)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@br. tym bardziej że najpewniej jeszcze nie zweryfikowałeś konta do wypłat.

Ale jak wypłacił to musiał mieć 🙂

Po drugie przelew robi zewnętrzny operator więc poczekajmy, sam jestem ciekaw, @Client:115582683 daj znać w tym wątku czy kasa dotarła ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:115582683
#3 Debiutant#

Dobrze, dam znać 

oznacz moderatorów

Client:115595775
#7 Wielbiciel#

Jak na razie nic nie przyszło  😞 

oznacz moderatorów

Client:115582683
#3 Debiutant#

Konto do wypłat zweryfikowałem bo wypłaciłem środki i na koncie Allegro mam 0 zl. Klient chce anulować zakup przedmiot wysłany i teraz chcą weryfikację na która sie nie zgadzam nie wysyłam dowodu w ciemno a szczególnie do Allegro. Mam na dzieje że jutro przyjdą mi te pieniadze. Bo inaczej ide na policję 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:115582683    OK, a o wysłaniu telefonu już nie doczytałem...  sorry  🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinny dojść, musieliby teraz cofnąć Ci zlecenie wypłaty środków.

oznacz moderatorów