anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyplata środków

marini-m3
#8 Zapaleniec#

ile do diabla można czekać na weryfikacje konta żeby można było dokonać wypłaty z konta?!!! wysłałem przelew i czekam..... i te osoby które kupiły przedmioty tez będą czekać bo jeśli fizycznie nie będę miał wypłaty z allegro to nie mam zamiaru wysyłać przedmiotów !!! co to za polityka żeby przetrzymywać nasza kasę i utrudniać kupno-sprzedaż???!!!!!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz przyspieszyć weryfikację lub poznać powód długiego oczekiwania, zadzwoń do PayU

+48 61 628 45 05

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

"te osoby które kupiły przedmioty tez będą czekać bo jeśli fizycznie nie będę miał wypłaty z allegro to nie mam zamiaru wysyłać przedmiotów" - to nierozsądny powód, którego bez wątpienia Allegro nie uzna, w przypadku założenia przez sprzedających dyskusji. Że już nie wspomnę, że to prosta droga do blokady sprzedaży i /lub konta. 

Możesz spróbować zapytać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb, opcja czatu lub telefon. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Rudobrody_
#8 Zapaleniec#

Powód jest jak najbardziej rozsądny ponieważ w wypadku trwałych problemów sprzedający pozostanie bez towaru oraz bez pieniędzy, które gdzieś tam będą sobie wisieć w niedostępnej otchłani allegro...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rudobrody_ Weryfikacja konta do wypłat to nie jest trwały problem. Jeśli środki pojawią się na koncie w Allegro Finanse, możesz bez obaw wysyłać towar kupującemy ponieważ nie ma możliwości, aby te pieniądze zniknęły, zostały cofnięte, czy zabrane przez Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów