anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałem przedmiot paczkomatem ale nie przez aplikację allegro..

Client:94833027
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłem przedmiot i ktoś go kupił. Zaplacil do allegro ale ja nie wysłałem go przez Allegro tylko sam poszedłem do paczkomatu i wysłałem. Co teraz zrobić żeby odzyskać pieniądze od allegro?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:94833027  pieniądze musisz wypłacić na swoje konto. 

Tu masz opisane krok po kroku

Konfiguracja konta do wypłat 

Ale za przesyłkę Ci nie oddadzą jedynie odzyskasz różnice  pewnie 8.99 zł jeżeli to był transport allegro paczkomat

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94833027 aby wypłacić na swoje konto wpłatę do kupującego, aktywuj konto do wypłat w zakładce Ustawienia wypłat, pamiętaj aby przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku bankowego osoby, która jest właścicielem konta Allegro.
Opłata za przesyłkę nie została pobrana, ponieważ nie wygenerowałeś etykiety przez Allegro, taką opłatę naliczamy w momencie zamknięcia drzwi skrytki w paczkomacie, a u Ciebie jest jedynie opłata za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie. 
Na przyszłość warto korzystać z opcji dostawy w ramach Allegro Paczkomaty InPost i generować etykiety przez Allegro. Dla mnie to najwygodniejsza i najbardziej opłacalna opcja. Tutaj instrukcja jak to zrobić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pieniądze, masz na myśli kasę za towar czy prowizję?

oznacz moderatorów