anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysokie prowizje za sprzedaż

Stojaki-online
#8 Zapaleniec#

Witam, Mm pytanie czy macie jakiś dobry sposób na ograniczenie prowizji od sprzedaży. Nie ukrywam, że lekko jestem zszokowany ich wysokością i skalą. Platforma ciągnie z naszej marży bardzo dużo %. Proszę o podpowiedzi jak legalnie to zniwelować.

 

WS

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

Rad-Stol
#12 Orędownik#

zmienić portal sprzedażowy 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Stojaki-online, jedyny legalny sposób, to otworzyć sklep po za Allegro 😁

oznacz moderatorów

Stojaki-online
#8 Zapaleniec#

Dzięki, to już mam 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Stojaki-online Świetnie że już masz- teraz wystarczy wycofać wszystkie oferty z Allegro i masz z głowy prowizję.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Stojaki-online, to teraz kasę, jaką płacisz Allegro przeznacz na reklamę w necie i jesteś do przodu 😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Możliwe że Allegro przedobrzy ale czy im na tym(na nas)zależy?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, nie zależy, ale nie będę ci tłumaczyła dlaczego, bo wątek zniknie, a ja dostanę bana na dożywocie😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To się domyśle.sealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, myśl, ja jestem realistką. Obserwuję sobie wszystko chłodnym okiem i puzzle same mi się układają 😜

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ja także nieźle puzzle układam

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, nie mam powodu, żeby ci nie wierzyć, ale moje same się układają 🧩🧩🧩

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Wiesz ostatnie czasy spowodowały u mnie inne spojrzenie na wszystko i mam to już (trochę, nie całkowicie)w poważaniu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, podejrzewam, że nie ty jeden, dla mnie to tylko przejściówka i kolejne doświadczenie, nawiasem mówiąc bardzo interesujące doświadczenie 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Najważniejsze że nauka nie idzie w las.No to przerwa na ...🍵

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, no i zaraz będzie afera, że rozmawiamy nie na temat, zamkną wątek, dadzą nam po banie. I pozamiatane 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Tak to się skończy ?Przecież nikogo nie obrażamy , a są tu tacy że różne epitety piszą tak jak .......sealed najlepsza

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, ale takie gadki są nieprofesjonalne w/g niektórych użytkowników. Jadę do roboty, bo z czegoś trzeba żyć. 😃

oznacz moderatorów

Stojaki-online
#8 Zapaleniec#

To jest własnie ciekawe, zobaczymy

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Stojaki-online - przecież to co na Allegro jest prowizją, we własnym sklepie jest kosztem pozycjonowania, więc nie ma wielkiej różnicy w kosztach. To na jedno w sumie wychodzi. Koszt uzyskania przychodu. Tyle. Prosta decyzja - jeśli Allegro - to prowizja, jeśli własny sklep ( a masz już ) to i tak i tak płacisz. A Allegro sie naprawdę przydaje mimo wszystkich swoich niedoskonałości. Tyle.

oznacz moderatorów