anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem licytacje . Zakończyła się i osoba która wygrała ...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Cormantor99
#8 Zapaleniec#
Spoiler
 

Witam 

Wystawiłem pierwsza licytacje na Allegro .

Cenę przebiła jedna osoba do 450zł 

Po zakończeniu licytacji Poprosiłem o kontakt i dokonanie wpłaty . 

Odpowiedz jaką dostałem to:  Jeb** Bydgoszcz . 

 

Wystawione na Allegro i Allegro lokalnie . 

 

Jak mogę załatwić tą sprawę ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
maxr01
#17 Koryfeusz#

Heh... z tego co widzę, to Allegro schodzi ostatnio do pewnego standardu. Tuż poniżej kreski, na własne życzenie.

I nie zdziw się, że nie otrzymasz zwrotu prowizji od Allegro - to też standard.

To moje prywatne spostrzeżenia, może za chwilę otrzymasz bardziej konkretne wypowiedzi od bardziej zaawansowanych użytkowników razem z linkami do rozwiązania problemu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Cormantor99
#8 Zapaleniec#

No 7 dni w plecy . Ktoś specjalnie to zrobił. Czy mógłbym tą osobę zmusić do zapłaty, ewentualnie dać nauczkę na przyszłość ? 😄  Jakiś Pomysł ? 

oznacz moderatorów
ipsx
#8 Zapaleniec#

Odkąd Allegro zrezygnowało z wystawiania komentarzy kupującym nic już nie zrobisz poza anulowaniem prowizji. Może w przyszłości coś w tej kwestii będzie lepiej jak wprowadzą że tylko zarejestrowani z potwierdzeniem będą mogli tylko kupować, bo teraz to wolna amerykanka jest.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Cormantor99 Napisz do allegro i prześlij odpowiedź kupującego, zapytaj co masz teraz zrobić jeśli nie otrzymasz wpłaty, zapytaj co z Twoim poświęconym czasem i jakie ewentualne następstwa będą poczynione w stosunku do kupującego. Wróć i wklej odpowiedź 😉

@ipsx Gdyby chcieli, to by zrobili. Wydaje mi się, ze wystarczyłoby blokować takich użytkowników do czasu wyjaśnień oraz wprowadzić jakieś kary za umyślne niezrealizowanie swojej części umowy. Taki żartowniś musiałby przynajmniej się wysilać tworząc kolejne konta. Ale na to też bym znalazł sposób 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Cormantor99
#8 Zapaleniec#

Gdzie znajdę formularz kontaktowy do Allegro ? . 

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów
Cormantor99
#8 Zapaleniec#

 

Takie odpowiedzi dostałem 


Widzę, że Kupujący został już przez nas zablokowany.

 

W tej sytuacji wpłaty Pan najpewniej nie otrzyma. Po upłynięciu 5 dni na opłacenie zakupu może Pan rozważyć ponowne wystawienie oferty. Z naszej strony blokada konta to jedyne co możemy w tej sprawie zrobić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Cormantor99 Na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty - nic nie zrobisz. Po pięciu dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą i licytacja automatycznie się odnawia.

oznacz moderatorów