anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Corby716
#1 Nowicjusz#

Chciałem dzisiaj dokonać zakupu i się okazuje że mam zablokowane konto dlaczego 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Powinieneś otrzymać maila z powodem blokady. Jeśli go nie masz, pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A ja Ci podam powód:

- Dokonujesz bardzo często zakupów korzystając z przesyłek Allegro SMART i notorycznie zwracasz część zakupów tylko z tego powodu, żeby mieć darmową wysyłkę.

Wybacz - to tylko moje takie "hipotetyczne założenie", aczkolwiek może być powodem blokady.

Oczywiście nikt tutaj nie wskaże Ci faktycznego powodu blokady konta. xyz96 dokładnie Ci to wyjaśnił - przeglądnij pocztę, powinieneś mieć info o powodzie blokady konta. Zawsze też możesz napisać do All i spytać o powód, jak Ci pisze xyz96.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Chyba "wymiękam".... Pierwszy raz kliknąłem xyz96 w łapkę. No... , ale nie widziałem przeciwwskazań...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Corby716 Twoje konto zostało zablokowane w związku z niewyjaśnionymi blokadami pozostałych kont, z których korzystałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów