anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem na allegro swoje konto do gry, mam problem z kupującym - proszę o porady

DonSikor
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mój przypadek wygląda następująco..

Wystawiłem na allegro swoje konto do gry za sume 650zl. Chwile po wystawieniu dostałem maila od allegro, ze kupujacy rozpoczal zakup przedmiotu. Powinien tez przyjsc 2 mail o potwierdzeniu zakupu ale nie przyszedl. Kupujacy napisal do mnie, ze zaplacil za przedmiot i wyslal potwierdzenie zrealizowania przelewu(https://zapodaj.net/165c8ad5e50d9.png.html)  po czym poprosil dane do zakupionego konta. Po przejrzeniu dowodu platnosci podalem mu dane i na tym koniec. Nastepnego dnia sprawdzam czy przelew dotarl, a tu ani sladu.. Btw tak wiem ze powinienem czekac na 2 potwierdzajacy mail ale wczesniej mialem juz taki przypadek i pieniadze przyszly normalnie nastepnego dnia.. w tym przypadku bylo inaczej. Prosilbym o jakies pokierowanie w tej sprawie, porady? Napisalem juz do allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Oszustwo, tylko tu już o takich przypadkach pisaliśmy, nie wysyłaj nigdy towaru jak nie masz kasy na koncie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij kupującemu wezwanie do zapłaty i poinformuj, że w przypadku braku płatności zgłosisz sprawę na policję. Jeśli nie zapłaci, przygotuj sobie całą korespondencję, wszystko co masz w tej sprawie na piśmie i zgłoś wyłudzenie na policję.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@DonSikor  spójrz na to co dostałeś : "Potwierdzenie wykonania przelewu" z 07.10. Data księgowania 08.10. Co najwyżej może być potwierdzenie złożoenia przelewu do realizacji.

Jeżeli to co Ci przesłał jest fałszywe - to jest to fałszowanie dokumentów = prokurator.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DonSikor Najpewniej zlecone 7.10 po ostatniej wychodzącej sesji elixir i dlatego księgowane było dopiero 8.10 (kiedy faktycznie zeszło z konta).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DonSikor Jak nie masz pieniędzy tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to nie przekazujesz żadnych passów do kont.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A regulamin gry pozwala na odstępowanie konta? Często nie jest to dozwolone. 

oznacz moderatorów