anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie aukcji przez plik

SklepAutoAnna
#7 Wielbiciel#

Witam, allegro wprowadziło niedawno nową funkcję, wystawianie aukcji przez plik csv i jest generator templatek. Tylko nie ma tam wszystkich  kategorii. Zastanawiam się, czy sam muszę stworzyć kategorie np motoryzacja ---> części samochodowe. Czy z czasem dojdą nowe? Czy może w ogóle nie powstaną niektóre kategorie? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeśli dobrze rozumiem, można jedynie wybrać kategorie z ich drzewa, bo są powiązane numerami identyfikacyjnymi.

Pozostałe kategorie raczej powinny się z czasem pojawić, bo przykładowo wskazana przez Ciebie kategoria w tym narzędziu nie istnieje, a przy wystawianiu przedmiotu mogę ją wybrać.

---

Mnie bardziej interesuje to:

[...] automatycznie uzupełnimy dane w rozpoznanych produktach (Kategorię, Tytuł, Zdjęcia (jeśli są dostępne), Opis, Parametry)

Czy to oznacza, że allegro również przechowuje autorskie zdjęcia sprzedających i pełne opisy, pozwalając wszystkim na korzystanie z nich?

oznacz moderatorów

SklepAutoAnna
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że jeśli jest rozpoznany produkt, czyli jakiś użytkownik go już wprowadził i to będzie skopiowanie parametrów jego aukcji. 

oznacz moderatorów