anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie/przygotowywanie aukcji z zerowym stanem magazynowym

CMP-Movando
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,
mam pytanie odnośnie wystawiania produktów z zerowym stanem magazynowym/ tworzenie aukcji dla wariantów rozmiarowych z zerowym stanem, które samodzielnie po zaciągnięciu stanu magazynowego pojawią się jako aukcje na Allegro.
Czy istnieje możliwość tworzenia/przygotowywania przez Baselinker aukcji z zerowym stanem magazynowym na Allegro, które po zaciągnięciu stanu magazynowego wystawią się same jako aukcja?
Ponieważ posiadamy bardzo dużą ilość wystawionych aukcji i korzystamy z dwóch magazynów, z czego jeden to magazyn włoski - zewnętrzny, chcielibyśmy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam np. od razu wystawić/przygotować aukcje dla wszystkich wariantów rozmiarowych dla produktu, niezależnie od stanu magazynowego. Obecnie wystawiając tylko produkty z pełnym stanem magazynowym, aby uzupełnić jego rozmiary (o te które pojawiły się na stanie) musimy cofać się do danego modelu i wystawiać aukcje z brakującymi rozmiarami.
Czy przechowywanie produktów w magazynie Baselinker umożliwi nam takie rozwiązanie? Co możemy zrobić?
Dziękuję za pomoc, Monika

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CMP-Movando Cześć Monika. 🙂 Jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu Baselinker, to najlepiej skontaktuj się z nimi bezpośrednio. Jeśli chodzi o synchronizację stanów magazynowych, to znalazłam coś takiego, może okaże się pomocne:  https://baselinker.com/pl-PL/pomoc/wiedza/synchronizacja-stanow-magazynowych/

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów