anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie używanych przedmiotów a produkt

filino3
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Czy są jakieś ograniczenia w wystawianiu używanych przedmiotów czy ich zestawów, jeśli nie ma ich w bazie produktów? Mam konto osobiste- nie firmowe.

W kategorii dziecko-zabawki mam już wystawione 2 aukcje z zestawami zabawek- co do których jest oczywiste, że nie ma ich w katalogu. Usiłuję wystawić 3 aukcję, też zestaw używanych zabawek, co dla których oczywiste jest że nie będzie ich w katalogu. Oczywiście jest komunikat że muszę mieć 50% towarów powiązanych z produktem lub utwórz nowy produkt, Niestety nowego produktu mimo moich prób nie da się stworzyć.

Czy ktoś może mi tę "paranoję" wyjaśnić.

Pozdrowienia

Elzbieta

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@filino3 

Nie, nie może. Albowiem jest to paranoja bez cudzysłowu.

Możesz:

- zrezygnować z wystawiania

- wystawić na Allegro Lokalnie

- wystawić cokolwiek - najlepiej w absurdalnej cenie, żeby nikt nie kupił - w swojej kategorii po to, żeby się nabiły procenty kodów EAN; mając sześć zabawek z kodami, możesz (na razie) wystawić drugie sześć zestawów bez kodów

 

oznacz moderatorów

filino3
#9 Pomysłodawca#

Ja próbowałam wystawiać z kodem jednego z przedmiotów zestawu. I nic to nie dało. Po co też oszukańczy komunikat ze możesz wystawić jesli stworzysz nowy produkt, kiedy to też nieprawda. 

Na Allegro lokalne nie ma Smartu, co w przypadku niektórych towarów czyni sprzedaż nieopłacalną. Wystawianie cokolwiek tam gdzie nie ma opłaty za wystawienie tylko ma sens. Dziękuję za podpowiedź. Teraz rozumiem kosmiczne ceny u niektórych sprzedajacych. 

Na Allegro zmieniają się właściciele ale podejście do sprzedających że  to największe utrapienie serwisu nie zmienia się od początku istnienia Allegro. Nie licząc tego początku gdy właścicielem było Ricardo. Jak przestali mieć kontrolę nad firmą to wszystko się zmieniło. Tak swoją drogą ta historia mogłaby być kanwą świetnego thrillera a raczej kryminału. Mam wrażenie że firmą rządzą do dzisiaj właśnie główni bohaterowie tego kryminału.

oznacz moderatorów