anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawilem na sprzedaz schody strychowe

Client:101430791
#9 Pomysłodawca#

Witam. Otoz wystawilem na sprzedaz schody strychowe. I ta po kolei: 1.  dostaje informacje od Payu o dokonanie wplaty 1.01 zl. Oczywie to robie jako pierwsza wplate  kwoty 1.01 zl dokonuje moja corka. Ale przez 2 albo 3 dni ja robe to  sama wplate.Ne dostaje zadnej informacji co z moja sprzedaza sie dzieje?. A poprostu nic sie dzieje. Mimo tego ze bez przerwy wysylam wiadomoscio umozliwienie mi kontaktu z kupujacymparanoja . A juz jest nie do pomysleni ze kupujacy wysyla mi kwote 467zl a ja wychodze na kompletnego **piiip**e i debila kpiac z kupujacego. ZENADA. Ale to moze zrobic tylko i wylacznie Allegro Lokalnie.W zwiazku aby nie wyjsc na tego **piiip** i gllupka skladam reklamacje na sprzedaz tych schodow zadajac zadosc uczynienia w kwocie 10000 zl. Uwazam ze to jest pikus z tym co Allegro na mnie zarobila to nie takie straszne a najbardzie jest obrazajace poniewaz postawili mnie jako oszusta. A natomiast na Allegro Lokalnie rozpoczynajac dyskusje to pierwsze slowo to byl OSZUST. Nic dodac nic ujac. Dlatego taka moja decyzja a nie inna. Pozdrawiam  Buniek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@Client:101430791  Chyba błąd w tym że wpłatę 1,01 wykonałeś nie ty lecz twoja córka.

Allegro musi mieć twoje dane osobowe po to że może kiedyś będzie chciało ci wysłać windykatora, jeśli w porę nie zapłacisz prowizji od sprzedaży.  Możliwe że jeśli dużo sprzedasz Allegro będzie musiało powiadomić Urząd Skarbowy o twojej sprzedaży.  Więc  Allegro musi dokładnie wiedzieć jak się nazywasz, pesel, numer dowodu osobistego, numer butów...

Większość tych danych podaje bank podczas przelewu 1,01 zł. Jeśli przelew wykonała córka to zweryfikowałeś córkę nie siebie.

Jeżeli na swoim koncie Allegro masz wpłatę za sprzedaż to masz obowiązek albo wysłać te schody,  albo oddać klientowi pieniądze. Niestety musisz oddać ze swoich,  bo te na koncie Allegro  nie wiadomo czy są twoje, jeśli weryfikację  wykonywała córka to możliwe że te pieniądze są córki, nie twoje.

Niestety sprzedaż w internecie to nie jest zabawa dla niewtajemniczonych.  Jeżeli kupujący naprawdę zapłacił to nie dziw się że nazwał cię oszustem skoro nie wysłałeś schodów.

Najpiewr uporządkuj swoje konto, potem sprzedawaj, to podstawa.

oznacz moderatorów

Client:101430791
#9 Pomysłodawca#

Witam. Troche mni mnie zbulwersowalo pytanie kupujacego. ```````nie lubie chmstwa i goralskiej muzyki, chociaz z ta muzyka bywa rozne. Ale to wszystko jest w moim na Allegro Lokanie, i to troche smieszne ze  kupujacy zadaje mi takie smieszne pytani. Albo kpina albo bronienie Allegro LOkalnie. Te 467zl ??? wyslalerm a dlaczego tyle? to prosze mi podac adres email lub numer telefonu to wszysto Panu wytlumacze. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101430791 to nie sklep stacjonarny, że klient przyjdzie i dotknie towar i zdecyduje. Tym bardziej, że jesteś prywatnym sprzedawca. Co do pytań to tacy klienci są. 

Aby zweryfikować konto do wypłat to dane osobowe w banku i na allegro muszą być takie same.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Uważaj, to wcale nie musi być kupujący.  Adresu mail domagają się najczęściej oszuści, takich przypadków są tu tysiące.

oznacz moderatorów

Client:101430791
#9 Pomysłodawca#

Potencjali klienci Allegro Lokalnie nie probujcie wystawiac na sprzedaz i odwrotnie nawet 1 towaru

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101430791 A może byś tak napisał o co Ci właściwie chodzi? > Bo jak na razie wpis jest z gatunku "do wywróżenia"

oznacz moderatorów