anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiony przedmiot za znajomego

raltonixx
#8 Zapaleniec#

Jeżeli wystawiłem przedmiot za znajomego to mają prawo mnie poprosić o wysłanie zdjęcia dowodu i produktu? Wystarczy sam dowód osobisty?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

raltonixx
#8 Zapaleniec#

IMEI jest taki sam w telefonie jak i na pudełku, nie widać podrobienia czy coś

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@raltonixx to weź ten telefon od znajomego zrób sobie zdjęcie z telefonem i dowodem osobistym..

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@raltonixx odpuść sobie , a znajomemu w delikatny sposób odmów . To moja sugestia , a zrobisz jak będziesz uważał . Do DBT musisz przesłać zdjęcie przedmiotu wraz z dowodem osobistym , jeśli tego nie zrobisz nie odblokują Ci sprzedaży .. to wystarczająca wymówka .

oznacz moderatorów

raltonixx
#8 Zapaleniec#

A jak mam numer IMEI?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Serio - wycofaj się z tego póki masz jeszcze na to szansę. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@raltonixx a jesteś pewien ,że IMEI , który posiadasz dotyczy przedmiotu sprzedaży ?

Co stoi na przeszkodzie , aby znajomy przekazał Ci fizycznie przedmiot do sprzedaży ?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@raltonixx naiwny jesteś, pewnie nawet znajomego na oczy nie widziałeś oprócz Facebooka. Robisz za słupa i będziesz finalnie  odpowiadał za to karnie. Sprzedasz, przelejesz pieniążki i tyle będzie z tej transakcji. Skonczy się tym, że sam oddasz pieniądze za sprzedany telefon, zapłacisz prowizję i działki za pomoc nigdy nie zobaczysz. Już było tutaj sporo historii co popłynęli po kilka tysięcy za taką pomoc, a później wielki płacz. Dlatego zablokowali ci sprzedaż dla Twojego dobra.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@raltonixx jak nie masz konta bankowego to olej to, zwróć kasę kupującemu i napisz allegro jak to wyglądało, robisz se kłopoty, w razie reklamacji Ty odpowiadasz przez 2 lata za działanie sprzętu, w razie protect Ciebie będzie ścigać komornik, niech se znajomy złoży konto na allegro to tylko chwilka a przyda się na przyszłość 😄

Zwrot kasy dokonasz przez allegro wchodząc w zamówienie 🙂

Nie zapomnij o tym że Twoje dane polecą do skarbówki bo od tego roku portale raportują kto i za ile sprzedał 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 to niby ,, znajomy,,  niema konta 😂

oznacz moderatorów

raltonixx
#8 Zapaleniec#

Zwróciłem pieniądze i przeprosiłem za sytuację, dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@raltonixx Nie warto tak sprzedawać za kogoś, Ty ponosisz wszelkie koszty reklamacyjne, teraz aktywacja konta itd. Lepiej niech sobie sam sprzeda, albo odkup jak chcesz zarobić i sprzedaj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@raltonixx szybka decyzja ... dobra decyzja , to najlepsze co mogłeś zrobić , dobrze ,że do nas zajrzałeś i posłuchałeś , być może .... więcej ......prawdopodobnie uniknąłeś poważnych kłopotów 

oznacz moderatorów