anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyła DPD wydrukowałem etykiete i zazanczyłem przyjazd kuriera i nic zero odzewo jak wysłac ??

HSW-RAFEX
#7 Wielbiciel#

Witam jak w końcu jest z tą wysyłką DPD po wydrukowaniu etykiety i zaznaczeniu przyjazd kuriera po 12 kurier się nie pojawił co robić 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dziś jest dzień świąteczny ,następnie weekend więc na kuriera nie ma co liczyć wcześniej niż w poniedziałek.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@HSW-RAFEX Pomysleć > jest 11/11, świeto > jutro sobota > pojutrze niedziela. Wydaje Ci się,że kurierzy o niczym innym nie marzą, jak o tym aby w święta odbierać paczki?

oznacz moderatorów

HSW-RAFEX
#7 Wielbiciel#

 To czekać do poniedziałku na kuriera aż się pojawi.

A jeszcze mam pytanie gdzie wkleić maile do DPD  bo nie wiem czy wszystko jest ok

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@HSW-RAFEX Jakie maile? 

oznacz moderatorów

HSW-RAFEX
#7 Wielbiciel#

W wyjaśnieniach allegro piszą że trzeba gdzieś wkleić przy zamówieniu i wysłać do DPD. Czy to nie potrzebne. Etykietę wydrukowałem z zakładki nadaj paczkę. 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HSW-RAFEX domyślam się, że masz na myśli zaszyfrowany adres e-mail kupującego, który jest konieczny do wpisania jeśli nadajesz przesyłki w narzędziu zewnętrznym, po nim przewoźnik wie, w ramach jakich rozliczeń przesyłka została nadana. 
Jeśli nadajesz przesyłkę w Wysyłam z Allegro to ten adres jest zaciągnięty automatycznie i jest to jedyne pole jakiego nie możesz edytować, ponieważ na jego podstawie określamy z kim i według jakiego cennika rozliczasz przesyłkę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów