anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłając paczke przez allegro dla Wośp, musiałe zapłacic za wysyłke paczkomatem..

Tomekbed781
#7 Wielbiciel#

wystawiłem książki na allegro dla Wośp, aukcja zakończona- klient zapłacił (przesyłka w cenie), wysyłając paczke przez allegro inpost musiałem zapłacic opłatę? czy tak powino być? (klient płaci 9,99 za przesyłke, oraz ja taka sama wartość??) no chyba nie?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze Allegro zwracało tą opłatę!!! Płaci za tą przesyłkę kupujący nie znasz regulaminu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  "Zawsze Allegro zwracało tą opłatę!!!"

No dobrze,  ale żeby zwrócili, chyba trzeba najpierw wysłać, a dopiero potem upomnieć się o zwrot ?   A moze zwracają bez względu na to czy się wyśle czy nie???

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To chyba logiczne!!!😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Tu nic nie ma logicznego. Namieszałeś tym zwrotem..🙄

Kupujący zapłacił sprzedającemu za przedmiot plus 9,99 za przesyłkę.  Sprzedający wysłał i zapłacił  za przesyłkę te 9,99.

Komu i za co ma zwracać Allegro?  Kupującemu? A może sprzedającemu ale wtedy sprzedający miałby nieuzasadnioną korzyść.

To prawda nie czytałem regulaminu, więc mnie oświeć z łaski swojej 😁

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Tomekbed781  Jak ty to liczysz?

Kupujący płaci tobie,  wiec ty opłacasz przesyłkę.  Co tu jest źle?

Nie zapomnij że jeszcze prowizję za przesyłkę zapłacisz dla Allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@br. Nie pobieramy prowizji w przypadku ofert charytatywnych. Pomaganie nic nie kosztuje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka No nie do końca ,bo chciałbym trochę aukcji wystawić z wyróżnieniem ale by nie płacić za tę usługę ani od nie prowizji ,a to już się raczej nie da.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tomekbed781 Cześć 🙂 Już wyjaśniam. Kupujący opłacił koszty wysyłki (9,99 zł) i te środki trafiły na Twoje konto Allegro Finanse. Sprawdzisz to w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji 

Pieniądze wypłacisz po weryfikacji konta: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Tomekbed781
#7 Wielbiciel#

dzięki, też znalazłem na koncie (generalnie nie jest to w zakładce rozliczenia z allegro, tylko środki do wypłaty)

oznacz moderatorów