anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Mam problem z nowym wysyłam z allegro nie importuje mi nazw firm na etykiecie do wysyłki i w formularzu. Na starym widoku działa normalnie.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser Cześć. Czy masz uzupełnioną nazwę firmy w Książce adresowej? Dodasz ją w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Nie importuje mi nazw firm klientów do których nadaje przesyłki.

 

Moje dane importują się normalnie.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser W takim razie podaj mi proszę konkretny przykład (numer) takiego zamówienia - zgłoszę to. W zeszłym tygodniu weszła poprawka tej funkcji i nazwa firmy powinna być widoczna zarówno w formularzu, jak i na etykiecie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia: 66d70671-9482-11ec-8e45-539ecd7e04d7

Nie wiem czy będzie to widać wygenerowałem dwie etykiety przez wysyłam z allegro przez stary widok i nowy.

Na nowym nie zaimportowało nazwy firmy i nie było jej w formularzu i etykiecie. 

Na starym zaimportowało ale i tak anulowałem bo klient zmienił ilość zamówionych dwóch produktów a nie dało się zmienić kwoty pobrania.

Ostatecznie wygenerowałem etykiety bezpośrednio w DPD Online.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser sprawdziliśmy to i do tego zamówienia przypisałeś kilka paczek. Zaczynając od najstarszej:
- 1000416316333U - nadana przez WzA, widać w danych odbiorcy nazwę firmy i na etykiecie również się ona pojawiła,
- 1000416316333U - nadana przez API REST_WzA (narzędzie zewnętrzne powiązane z WzA przez API), ale w danych odbiorcy nie podałeś nazwy firmy klienta, więc nie jest ona też widoczna na etykiecie,
- 0000362960058W - obecnie wpisana do zamówienia, ale ta paczka nie była nadawana przez WzA.

Nie ma tu błędu ze strony formularza Wysyłam z Allegro. Przy pierwszej paczce jest podana nazwa firmy i  widać ją na etykiecie. Przy drugiej paczce nie podałeś nazwy firmy podczas generowania etykiety, zatem być może to problem po stronie tego narzędzia zewnętrznego. Trzeciej paczki nie nadałeś przez WzA.

Jeśli sytuacja, o której mówisz, się powtórzy, to zrób zrzuty ekranu krok po kroku z nowego widoku WzA wraz z widokiem etykiety i sprawdzimy to 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Problem nadal występuje na nowym wysyłam z allegro.

Nr zamówienia: 509ce853-948e-11ec-a0bd-f196253189a6

Nie importuje nazw firm.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser Dzięki za sygnał, zgłoszę to ponownie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Mogę podesłać screeny ale poproszę adres mailowy.


Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser Prześlij je proszę na spolecznosc@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jurex-laser
#8 Zapaleniec#

Przesłane.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurex-laser Cześć - rzeczywiście problem leży po naszej stronie, sytuacja została zgłoszona i błąd zostanie naprawiony.

Do tego czasu mam prośbę, abyś korzystał z opcji "Zmień" pod danymi odbiorcy i dodawał nazwę firmy ze szczegółów zakupu ręcznie. Wtedy nazwa firmy pojawi się na etykiecie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów