anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Cześć, zamawiający wybrał dostawę "Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie" czy da się to wysłać bez podpisywania umowy z poczta polską??

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Np czy mogę to wysłać przez furgonetkę i dodać tylko numer do śledzenia?

oznacz moderatorów
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Dzięki za odsyłanie do linku.
Gdybyś mógł odpowiedzieć w jednym zdaniu to będę wdzięczny na wieki. ❤️

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sory przegapiłem odpowiedź, ale już moderator odpowiedział. 😋

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@goldenkeg Cześć 🙂 Bez podpisywania umowy z Pocztą Polską nie nadasz paczki Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie przez narzędzie Wysyłam z Allegro.

W tym przypadku możesz skorzystać z np. Elektronicznego Nadawcy Poczty Polskiej: https://e-nadawca.poczta-polska.pl/ lub usług brokera kurierskiego

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Hej, dzięki za odpowiedz, jednakże... 😄
Chciałbym jak najszybciej wysłać tą paczkę i czy jest możliwe żeby nadać ją przez furgonetke jako po prostu POCZTEX i wkleić nr do śledzenia? Chodzi o to, że złożyłem wniosek o założenie konto jako elektroniczny nadawca, ale wątpię żeby dzisiaj mi odpisali. Jeżeli nadam ta paczkę w punkcie pocztowym to koszt takiej wysyłki będzie około 140zł?

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

 Nadaj przez Furgonetkę (jako Pocztex) i wklej numer przesyłki w opcjach zamówienia. Radzę tylko - przy generowaniu listu przewozowego - nie używać adresu mailowego Klienta.

oznacz moderatorów
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Tak właśnie chce zrobić, tylko czy system przyjmie ten numer przesyłki i czy klient nie będzie miał pretensji że to troche inna opcja niż ustawił?

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Przy wyborze przewoźnika masz tylko Pocztę Polską, więc problemu z wpisaniem numeru listu nie będzie. Pocztex jest to taka sama usługa, jak Pocztex 48 - tylko szybsza. Klient nawet się nie zorientuje. Tylko nadaj bez adresu mailowego Klienta!

oznacz moderatorów
goldenkeg
#10 Popularyzator#

Dziękuję za pomoc! 🙂

oznacz moderatorów