anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka do paczkomatu - różnica w kosztach

MarcinTor
#2 Obserwator#

Witam, sprzedałem przedmiot przez Allegro Lokalnie, przy Smart kupujący ma wysyłkę za darmo.  W rozliczeniu allegro widzę, że na koncie mam 11,99zł więcej, niż wystawiono przedmiot. Problem w tym, że przesyłka do paczkomatu to min. 16,99zł, a tak naprawdę ze względu na rozmiar przedmiotu 18,99. Jak mam wysłać przedmiot, aby nie dopłacać do kosztu wysyłki?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Skoro taka wysyłka to po co udostępniasz ją w Smarcie? Ale Ty wysyłasz do paczkomatu przez Allegro!

oznacz moderatorów

MarcinTor
#2 Obserwator#

nie a bardzo zrozumiałem. W momencie wystawiania zaznaczyłem opcję paczkomat inpost, koszt 9,99 po stronie kupującego. Dziś widzę, że kupujący kupił z dostawą smart paczkomat 0zł bo jest promo (pewnie aukcja sama się zmieniła). Na konto wpadło mi wartość towaru +11,99zł. Jak mam nadać paczkę, żeby nie dopłacać do paczkomatu? Jest jakaś opcja przez Allegro lokalnie żeby zrobić wysyłkę do paczkomatu? Niezależnie na stronie inpost koszt wysyłki jest sporo wyższy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jaka wysyłka do paczkomatu? ty dostajesz etykietę od Allegro.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MarcinTor bo kupujący pewnie wybrał paczkomat InPost odbiór w punkcie gdzie koszt wysyłki ustalasz wg. cennika przewoźnika a nie allegro paczkomat inpost gdzie otrzymujesz etykietę od allegro

oznacz moderatorów