anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka dropshipping

SklepDaMel
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jestem nowym sprzedawcą na Allegro w formie dropshippingu,i paru kwestii nie rozumiem. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Przykładowo: hurtownia oferuje mi wysyłkę swoim produktów Kurierem DPD, InPost i Pocztex. Jak chce wystawić ich produkt na Allegro to formę dostawy mam wybrać z punktu Allegro standard czy z punktu "umowa z własnym przewoźnikiem? Rozumiem że jeśli wybiorę z punktu Allegro standard to jeśli ktoś kupi coś ode mnie to będę miała wygenerowaną etykietę i wtedy jak hurtownia obsługuje takie etykiety to mam im ją wysłać i ten kurier przyjdzie po tą paczkę? Ale w tym przypadku mogę dodać dostawę np. kuriera GLS ponieważ i tak mam swoją etykietę i kurier po nią przyjdzie? A co np. w przypadku z paczkomatami, mam się dogadać z hurtownia czy oni wysyłają takie przesyłki z moją etykieta czy po takie paczki przychodzi kurier InPost i on wysyła paczkę do klienta paczkomatem? A jeśli wybiorę z punktu " umowa z własnym przewoźnikiem to płace za kuriera w hurtowni i muszę wybrać z pośród tych 3, ponieważ z tymi przewoźnikami hurtownia ma podpisaną umowę?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Dropshipping to droga przez mękę, najlepiej jest podpisać umowę z inpostem i puszczac zamównienia przez webtrucker  jeśli nadajesz małe paczki a resztę puszczać dpd. jak już masz umowę z inpost to powiązujesz ją z allegro i gotowe.  

oznacz moderatorów