anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka kilku paczek ze SMART przekroczona waga

sk-trader
#2 Obserwator#

Dzień dobry, mam taki problem, mam wystawione przedmioty w różnych wagach na różnych aukcjach i teraz pojawił się problem z nadaniem przesyłki. Kupujący zakupił u mnie 17 przedmiotów na jednej aukcji (17 x 1 kg = 17 kg), a na drugiej 8 przedmiotów po 2 kg (8 x 2 kg = 16 kg). Wrzucił wszystko do koszyka i ze SMART wyszła jedna przesyłka, a przecież to razem 33 kg, więc przekraczam dozwoloną wagę dla jednej przesyłki. Co mam w takim przypadku zrobić? Jak to nadać? Dzięki za podpowiedzi w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wygenerować tyle darmowych etykiet, ile paczek jest przypisanych do danego zamówienia. Jeśli ustawienia cennika pokazują, że paczka jest jedna, wygenerujesz tylko jedną darmową etykietę.

oznacz moderatorów

sk-trader
#2 Obserwator#

No i właśnie tutaj mam problem, bo system wygenerował mi to zamówienie jako jedną przesyłkę, a przekraczam wagę, bo wyjdzie 33 kg + waga kartonu. Nie wiem jak mam ustawić cenniki, żeby uniknąć w przyszłości takich sytuacji, że np. ktoś kupi po kilka przedmiotów na kilku moich aukcjach, wrzuci do koszyka jako jedno zamówienie, system wygeneruje mi jedną przesyłkę, a waga będzie np. 80 kg 😞

oznacz moderatorów