anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie:0% Niestety przesyłki nadajesz z opóźnieniem...

Stylowy__dom
#8 Zapaleniec#

Wysyłka w terminie 0% i wynik jest nieakceptowalny. O co chodzi skoro wszystkie przesyłki wysyłam bardzo szybko, kilka dni szybciej niż mam opisane w ofercie, czasami nawet na drugi dzień😥

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mikeza
#20 Guru#

@Stylowy__dom pytanie czy przekazujesz prawidłowo te dane do allegro. Tylko na tej podstawie można wyliczać te statystyki. W jaki sposób nr przesyłki podajesz w systemie, wpisujesz ręcznie, czy importuje się z automatu ? podejrzewam, że tutaj tkwi problem, allegro nie jest w stanie zweryfikować czasu nadania ze względu na błędnie przekazywane nr przesyłek, albo coś w tym stylu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Stylowy__dom
#8 Zapaleniec#

Dopiero zaczynam na allegro i słabo się na tym znam,,, Jak mam zamówienie klikam przesyłki i nadaję przez allegro nie wiem co jeszcze tam powinnam klikać, no i paczki z inpostu zintegrowane z menagerem paczek inpost

oznacz moderatorów

Stylowy__dom
#8 Zapaleniec#

Jak mam już nadaną paczkę i klikam w ten znaczek gdzie w górnym rogu tam wyświetla się nr przesyłki, myślałam ze to wystarczy

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Stylowy_dom, najlepiej zadać pytanie poprzez formularz kontaktowy i wtedy ktoś z allegro sprawdzi w czym jest problem. inpost powinien się z automatu ładować, ale jak jest w przypadku innych form dostawy, to czasami trudno powiedzieć, jeśli nie ma jakiegoś automatycznego importu to może być konieczność ręcznego wklepywania nr paczki w zakładce allegro. Dopytaj o to wszystko konsultanta allegro, powinien Ci wyjaśnić sytuację i wskazać co robisz źle 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Stylowy__dom
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie za odpowiedź 😉 tak zrobię

oznacz moderatorów