anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka z paczkomatu , menager paczek problem z rejestracją

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

witam, dopiero zaczynam przygodę z allegro, i już mam problem z wysyłką. Ustawiłam opcje paczkomaty in post, kurier in post, kurier DPD, kurier DHL, wczoraj, jak i dzis po zakupach od klientów nie mogę zrealizowac przesyłki, poniewaz opcja paczkomat nie działa i menager paczek też nie - dwa dni próbuje się zarejestrowac, bezskutecznie.

Proszę o pomoc, jak mam postępowac dalej, co żle robię, bądz czego nie zrobiłam wystawiając aukcje? 

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@larraa_aa 

Jaki masz problem przy rejestracji w Managerze Inpostu?  Rejestrujesz się tutaj:

https://manager.paczkomaty.pl/auth/login ?

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

tak, robiłam to pod tym linkiem.  wielokrotnie póbowałam. Nie przechodzą żadne kombinacje haseł, a ustawiam je prawidłowo. Napisałam dziś do InPost, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi.

Wysle paczkę z aplikacji z paczkomatu do paczkomatu, ale przepłacam, ale chcę dobrze obsłużyć klienta.

😞

Dziekuję za zainteresowanie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@larraa_aa  Próbowałaś wyczyścić przeglądarkę ?

Sprawdziłam, udało mi się zarejestrować bez problemu. Hasło :

Wymagane jest od 8 do 16 znaków, w tym mała i duża litera, cyfra oraz znak specjalny (#?!@$%^&*-,)    i musi się udać 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, wyczyszczenie przegladarki pomogło, i nie chciało mi przyjąć znaku specjalnego, który mam od zawsze w e-mailu.  Czas na zmianę, na inny  😉

wielkie serdeczności.

oznacz moderatorów