anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka ze smartem

hobby4you
#7 Wielbiciel#

mam pytanie, pierwszy raz mam nadać paczkę ze smartem (przesyłka kurier za pobraniem), wchodzi mi w furgonetke i karze zapłacić ponad 20zł za przesyłkę pobraniową, czy to normalne? potem allegro to zwraca??? bo u swojego przewoźnika mam dużo taniej

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Przy smarcie nie ma pobrania, tylko płatność z góry przez Payu pod warunkiem że masz ustawiony odpowiedni cennik max 12,99 zł dla kuriera 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hobby4you
#7 Wielbiciel#

ok. tak mam poustawiane, tylko chodzi o to, że w podsumowaniu sprzedaży mam allegro kurier dpd- 16,99, a w furgonetce musze zapłacić 21,20?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

To nie jest w smart, tylko mowa o nowej metodzie rozliczania allegro DPD , nie wiem czy to działa z brokerami, tu będziesz musiał chyba pokryć z własnej kieszenie 😞

Ale to dopiero od 2 kwietnia 

Allegro Kurier DPD - jak nadawać paczki

  1. Umowa z DPD

    • jeśli masz umowę z DPD – korzystasz z programu nadawczego DPD i nadajesz paczki tak jak dotychczas.
    • jeśli korzystasz z DPD przez pośrednika - ustal, czy pośrednik nie obciąży cię za przesyłki nadane metodą Allegro Kurier DPD.
    • jeśli chcesz zawrzeć umowę z DPD, wyślij wiadomość na adres: dpd_allegro@dpd.com.pl. Skontaktuje się z tobą zespół sprzedaży DPD. Po zawarciu umowy otrzymasz login i hasło do programu nadawczego DPD, aby generować etykiety.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

hobby4you
#7 Wielbiciel#

dziękuję, pozdrawiam

 

oznacz moderatorów