anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WYSYŁKI WEEKENDOWE

okszka
#9 Pomysłodawca#

Jakie są zasady, że jedne paczki nadawane w czwartek lub piątek mają oznaczenie weekendowe i są dostarczane do paczkomatu też w sobotę? Zauważyłam, że niektóre paczki kupione w tym samym dniu i wysyłane w tym samym dniu są dostarczone w sobotę a inne nie, jedne mają czarny pasek a inne nie mają ( wiem że to oznacza, że paczka jest weekendowa). Od czego to zależy? Może ktoś z INPOSTU odpowie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Na allegro opcja dostawy w weekend jest dodawana do paczek paczkomatowych allegro smart, których etykiety są wystawione w czwartek i piątek.

oznacz moderatorów

okszka
#9 Pomysłodawca#

Czyli tylko przesyłki smart mogą byś dostarczone w sobotę a przesyłki bez smarta, ale też wysłane w piątek nie będą dostarczane w sobotę ?

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Przy tych generowanych z Allegro - nie ma takiej opcji, tylko smart. Jeśli wysyłasz na swojej umowie z inpost to możesz dodać dodatkowo płatną opcję dostawy w weekend ale na Allegro nie ma takiej możliwości. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A to nie zależy od paczkomatu? U mnie np kurier inpostu zwyczajnie nie jeździ w soboty więc na żadne weekendowe nie liczę. Poza tym chyba sporo zależy od sortowni. Zdarzało mi się ze 3 razy wysyłać paczki w tym samym miejscu, w tym samym czasie i na ten sam adres (bo opłacili oddzielne wysyłki w licytacji) i one nie dochodziły w tym samym czasie. Mimo że kurier na pewno zabrał je razem. 

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Wiadomo - gwarancji nie ma - ale generalnie etykieta będzie weekendowa (z tym czarnym paskiem) przy spełnieniu warunków, które opisałem wyżej czyli zakup jest w ramach allegro smart do paczkomatu i etykietę nadawczą sprzedawca wystawi w czwartek lub piątek i inpost powinien ją doręczyć w weekend (niekoniecznie w sobotę, u mnie jeżdżą też w niedziele a nie mieszkam w dużym mieście) 

oznacz moderatorów