anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zła ocena przez kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
urzpiekarnicze
#7 Wielbiciel#

Witam 

Pragnę zapytać co zrobić ze złą oceną produktu. Problem polega na tym że dostałem ocenę za produkt i kontakt ze sprzedającym po 1 gwiazdce oraz komentarz "koszyki beznadziejne". Rozumiem że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktu, ale 1 gwiazdka za kontakt z klientem z którego nie było to mocno nie sprawiedliwe. Chciałem wyjaśnić sprawę z kupującym, dzwoniąc pod podany przez niego nr ale odbiera starsza Pani która twierdzi że nic nie kupowała, a drugi podany przez kupującego nr jest zagraniczny pod którym nikt się nie zgłasza. Czy można to rozwiązać z allegro czy tylko z kupującym z którym nie ma kontaktu. 

Dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz poprosić Allegro o usunięcie oceny tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Nie ma gwiazdek za kontakt, są gwiazdki za koszt wysyłki, zgodność z opisem i obsługę kupującego.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

urzpiekarnicze JEŚLI KUPUJĄCY NAPISAL O JAKOŚCI PRODUKTU , MOJE ZDANIE NAWET NIE PRÓBUJ PISAĆ DO ALLEGRO BO ODPOWIEDŹ DOPROWADZI CIĘ DO SZ...U . JEDYNA DROGA TO KONTAKT Z KUPUJĄCYM .

oznacz moderatorów
urzpiekarnicze
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, nie mam możliwości skontaktowania się z kupującym ponieważ podane przez niego źródła kontaktu są nie prawdziwe dzwoniąc pod podane przez niego nr ( pod pierwszym odbiera starsza Pani która nie wie o co chodzi ) a pod drugi zagraniczny można dzwonić i pisać bez skutku.  Allegro macie racje twierdzi ze jest wszystko ok 🙂 

oznacz moderatorów