anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złośliwa recenzja i słaba ocena produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Któraś z Pani oceniła mój produkt w takich oto słowach: "Znudziły ci się swetry wciągane przez głowę? Postaw na stylowe kardigan damski. Jesienią są one jednym z bardziej przydatnych elementów garderoby"  Dała przy tym 3 gwiazdki !  Brzmi bardziej jak reklama, nijak ma się to do oferowanego przedmiotu, a popularność spada.  Walczył ktoś o usunięcie oceny produktu?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
LEW433
#21 Demiurg#

A to zakup od Cienie Bo wiesz ze ocena produktu jest widoczna u wielu sprzedających ten sam produkt!

oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Tak, zakup u mnie, ale zdaje się, że nikt więcej tego nie sprzedaje. 14328119934. Przez pomyłkę umieściłam temat u kupujących. Można to przenieść do "sprzedających" (nie dublować)?  

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Przy ocenach produktu możesz zgłosić komentarz do Allegro jako naruszający zasady, nawet masz listę powodów (chyba nawet było "opinia dotyczy innego produktu"). Ja od czasu do czasu zgłaszam takie opinie, gdy dotyczą produktów, które często kupuję i wiem że tylko fałszuja obraz produktu. Allegro reagowało zwykle do 7 dni.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Nie był to komentarz po transakcji tylko ocen produktu. Ale rozumiem, że nie ma to znaczenia i w obu przypadkach mogę wnioskować o usunięcie? 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Do ocen produktu też można zgłaszać swoje uwagi z poziomu recenzji produktu. Ale ja nawet komentarza na 3 gwiazdki nie widzę. O jaki produkt chodziło, to też wyśle swoją opinię na temat recenzji.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Zrzut ekranu (4308).png

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Weź mi daj linka do aukcji z produktem, zdjęcie to my zobaczymy jak pojawi się moderacja, czyli zapewne jutro....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

3gwiazki dla was czy produktu?

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 Nie widzę w komentarzach 3 gwiazdek. A produktu nie znajdę póki nie pokaże konkretnego

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ja też nie znalazłem więc pytam, ale...

oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Wysłałam link i wcześniej nr aukcji... nie widać tego? 14328119934   Khujo LINDSAY

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

👌

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Zgłosiłem do Allegro, niech zadecydują. Po dłuższym namyśle ocena chyba jednak dotyczy aukcji, ale napisana recenzja jest tak niezrozumiała, że nie wiadomo o co chodzi.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Dziwna ta ocena, choć w samej treści nie jest krzywdząca, ale kto szukając swetra zaznaczy, że pasuje mu taki oceniany na 3 gw.  Wielokrotnie widziałam, z poziomu kupującego, bzdurne oceny produktów. Otworzyłeś mi oczy, że można jakoś  na to zareagować. Dzięki

oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

jest odpowiedź: "Rozumiem, że nie zgadza się Pani ze wskazaną opinią produktową. Dokładnie ją zweryfikowałem i nie kwalifikuje się ona do usunięcia - kupujący nie naruszył naszych zasad".  😞

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

takie hipotetyczne rozwiązanie

Kup coś od osa np:

https://allegro.pl/oferta/skarpetki-jakjones-jxbasic-r-uniwersalny-14062573476

przed zwrotem

wystaw komentarz w podobnym stylu, może nawet negatywny

Znudziły ci się skarpetki wciągane na nogę z podanym rozmiarem? Postaw na stylowe skarpetki z rozmiarem uniwersalnym . Jesienią są one jednym z bardziej przydatnych elementów garderoby

i

czekaj na działanie serwisu

 

Ciekawe czy znowu będzie im przykro

oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

😉   Był ciąg dalszy korespondencji : "Opinia, która została zamieszczona może brzmieć jak reklama, natomiast reklama Pani produktu - w dodatku pozytywna."  

oznacz moderatorów