anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zły rozmiar przesyłki domyślnie podpięty do większej części

RRcorniche
#2 Obserwator#

Jakis geniusz z allegro powiazal sporo wiekszy przedmiot z przesylka rozmiar A inpost. Nie jestem w stanie tego zmiescic, paczkomat nie ma opcji zmiany wielkosci skrytki. Co mam zrobic? Z allegro zadnego kontaktu, inpost powiedzial, ze to problem allegro, a nie ich.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:44052296
#21 Demiurg#

@RRcorniche przy generowaniu etykiety to użytkownik wybiera rozmiar skrytki.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RRcorniche przecież to Ty generujesz etykietę i wybierasz gabaryt 😉 allegro czy allegro lokalnie ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RRcorniche
#2 Obserwator#

Allegro

to jak to mam anulowac w inpost, nic sie tam nie da zmienic

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@RRcorniche wygenerowanej i opłaconej etykiety nie zmienisz. Musisz wygenerować nową. Bledną etykietę piszesz do inpost o zwrot za niewykorzystaną etykietę Formularz kontaktowy 

oznacz moderatorów

RRcorniche
#2 Obserwator#

zwrot juz zrobilem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RRcorniche na zwykłym allegro nic nie zrobisz, na Lokalnie usuwają 😞

a jak generujesz etykiety ? smart ? kto jest płatnikiem ?

Możesz wygenerować ponownie ? jak tak wygeneruj i napisz do allegro niech anulują etykietę której nie wykorzystasz.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RRcorniche
#2 Obserwator#

to jest paczka za pobraniem, allegro dalo 12.49zl za paczke i przypisalo A gabaryt

nie moge nic zrobic od strony inpostu, Allegro to musi poprawic z ich strony

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@RRcorniche 

Dzień dobry, 

gabaryt można zmienić na etapie generowania etykiety, z pominięciem przesyłki tworzonej w usłudze Allegro Kurier24 InPost (przy tworzeniu tych przesyłek, automatycznie przypisywany jest gabaryt C). 

Jeśli przesyłka została już opłacona, to niezbędne będzie utworzenie nowej. 

Jeśli utworzenie etykiety nie zostało potwierdzone przyciskiem „opłać”, można ją anulować z poziomu zakładki Allegro -> Przesyłki, wystarczy zaznaczyć paczkę na liście i wybrać Akcje (opcja Anuluj).

 

oznacz moderatorów

RRcorniche
#2 Obserwator#

ale tu jest pobranie

to nie jest tak, ze kupujacy placi tylko za przesylke w paczkomacie, a za paczke placi do allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RRcorniche widzę że sam za bardzo nie wiesz co z czym 😞 

Tak jest za pobraniem ale Ty generujesz etykietę i ją opłacasz przy generowaniu, dalej nie napisałeś jak nadajesz ????

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RRcorniche
#2 Obserwator#

To ja wiem, ze ja oplacam, bo to juz zrobilem wczoraj. Tylko, ze te 12.49zl, ktore allegro tam dodalo potem mi zwraca kupujacy przy odbiorze. W menedrzeze paczek inpost robilem.

Caly czas mi tam wisi ta etykieta na gabaryt A i nic nie moge zrobic. Z allegro nic nie zasysa ponownie.

 

oznacz moderatorów