anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Za co naliczona została opłata na moim koncie?

magra22
#8 Zapaleniec#

witam,

przesyłałam zapytanie w zeszżłym tygodniu, za co mam dług 246 ł. czy 264-nie pamietam teraz, bokorzystałam z opcji 1 zł. za wyróżnienie a nie brałam nigdt standartu, mam zrzut z ekranu

magra22_0-1601281803251.png

sprzedałam drukarkę i nie wpłynęły pieniądze za nią  pyau-wydawało mi się, że zaznaczzyłam tą opcje, że nie chce  z  tego korzystać ale klient tak wpłacił i dopóki nie otrzzymam kasy nie wyśle towaru a chce wyjaśnić tą niby zelgłość bo raz już pisałam czemu mam zzablokoane wystawianie rzzeczy to otryzmałam info, ze jużz odblokoane a  teraz żze mam niby dług-nie mam długu, jedynie może byc to 1z do 10 zł., ale nie ponad 200 zzł.

Oczekuje szzybiej odpowiedzi na maila bo wyjde na **piiip**ke oszustke co sprzedaje a nie wysyła towaru, ale jak kasy nie mam to nie wyśle towaru, dziś pieniądze powinny pojawić się na koncie i wyśle wtedy.pozdrawiam,

magra

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@magra22 Płatności PayU w ofertach nie da się wyłączyć. Wpłaty od klientów masz widoczne tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

magra22
#8 Zapaleniec#

już niestety teraz wiem dlatego zniknęłam na długo z allegro 😞

oznacz moderatorów

Blue-Petite
#9 Pomysłodawca#

jeżeli minęło 5 dni a nie masz nadal pieniędzy, możesz anulować transakcję, zwrócić się o zwrot prowizji i wystawić ponownie.

oznacz moderatorów

magra22
#8 Zapaleniec#

dzięki

oznacz moderatorów