anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana weryfikacja konta - support nie chce pomóc, zlewa temat.

oldzi03
#7 Wielbiciel#
Witam serdecznie.
Mam problem z weryfikacją mojego profilu.
Mianowicie od ponad miesiąca próbuje zweryfikować profil na allegro. Niestety bez skutecznie.
Pomimo wysyłania danych, o które jestem proszony mój wniosek jest cały czas odrzucany.
W dniu dzisiejszym otrzymałem taką informację:
Dodam tylko tyle, że sprzedaż, jest znikoma. Dosłownie 3 transakcje, wszystkie płatności były wysyłane od razu, kontakt wzorowy. Samo konto posiadam od ponad 5 lat.
Z góry dziękuje za pomoc.

Dodam tyle, że prawdopodobnie blokade otrzymałem po tym jak moj byly znajomy zalogowal sie na moje konto allegro i wystawil jakies produkty. Oczywiscie nigdy na cos takiego nie pozwolilem i zrobil to bez mojej wiedzy. Dowiedzialem sie o tym dopiero po tym jak otrzymalem informacje od allegro, ze moje konto zostalo zablokowane.

""Dzień dobry,
dziękuję za zdjęcia, które Pan przesłał.
Przykro mi, ale na ich podstawie nie mogę pozytywnie zweryfikować Pana zgłoszenia. Nie mogę zdjąć ograniczeń - wiąże się to z ryzykiem niebezpieczeństwa przyszłych transakcji. Pana konto zostanie zawieszone na czas nieokreślony. Nie zgadzamy się na ponowną rejestrację w naszym serwisie.""
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@oldzi03 Twoje konto jest zablokowane, a dział bezpieczeństwa nie zlewa tematu tylko dba o to, żeby transakcje na naszej platformie były bezpieczne dla kupujących. Twoja działalność w naszym serwisie tego nie gwarantuje, więc przykro mi, bo dostałeś już ostateczną decyzję w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

oldzi03
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałem, żadnej konkretnej odpowiedzi z waszej strony.

Czy tak się traktuję użytkownika, który posiada konto od 5 lat? a no tak zapomniałem mając monopol jeden użytkownik w tą czy w tą stronę nie robi różnicy 🙂

Na moje konto włamał się inny osobnik, bardzo się cieszę, że teraz muszę ponosić tego konsekwencje, dzięki wspaniałej pomocy!.

W żaden konkretny sposób nikt mi nie przekazał jak transakcję kupujących są nie bezpieczne przeze mnie. Czy ja coś robiłem źle? nie.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Jeżeli ktoś się włamał na Twoje konto, zrobił tam coś niedozwolonego i z tego powodu zostałeś zablokowany, to czemu nie udasz się z tą sprawą na Policje? Takie coś jest karalne.

oznacz moderatorów

oldzi03
#7 Wielbiciel#

Nie wyrządził on żadnych szkód, czy ty wiesz jak Policja reaguje na tego typu sprawy?
Musi to wyglądać komicznie.

Dzień dobry, ktoś włamał się na moje konto "allegro"
smiechnasali.mp4

Proszę Cię.......

Hitem jest tutaj pomoc allegro, która nie chce mi w żaden sposób pomoc pomimo tego, że nie miałem z tym nic wspólnego, wszystkie dokumenty o które prosili przesłałem drogą mailową.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Jak to nie wyrządził szkód? Włamanie na konto nie jest szkodą? Teraz masz bana i jesteś uważany za osobę niepożądaną. Są to poważne szkody.

Jeśli mówisz prawdę, to się włamał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, takie sprawy należy zgłosić organom ścigania, grozi za to do 5ciu lat. Skontaktować się z prawnikiem, bo Tobie wyrządził również szkody, pozwać dodatkowo później na drodze cywilnej i żądać odszkodowania za poniesione straty. Z taką postawą, z .mp4 sam sobie dodatkowo wyrządzasz szkodę.

 

Nie miałeś nic wspólnego? Udowodnij to skazaniem włamywacza, później wróć do Allegro z prośbą o ponowną weryfikację przedstawiając wyrok sądowy.

oznacz moderatorów

oldzi03
#7 Wielbiciel#

Nie znasz sytuacji, nie masz pojęcia o co chodzi, proszę Cię nie wypowiadaj się na ten temat. 

Poszukuje osób, które jak na zostały olane przez dział zwany cyrkiem.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Mam pojęcie, bo wyjaśniłeś.

To jest forum publiczne, chciałem doradzić, bo sprawę uznałem za poważną.

Sojuszników podobnych sobie nie szukaj, bo nic na tym nie ugrasz.

Złamałeś regulamin, zostałeś zbanowany. Albo walczysz teraz o swoją twarz, albo zapomnij o temacie.

Pozdrawiam i więcej nie będę się tu już wypowiadał, chyba, że mnie wezwiesz znów.

oznacz moderatorów

oldzi03
#7 Wielbiciel#

Osoba, z którą współpracowałem przy pewnym projekcie bez mojej zgody zalogowała się na moje konto allegro i wystawiła kilka ofert produktów, nie wiedziałem nawet o tym, dowiedziałem się dopiero w momencie, w którym allegro wysłało mi wiadomość mail o zablokowanym koncie.

Uważasz, że mam się bawić w sądy i policję na byłego wspólnika? 

Allegro nie potrafi tego zrozumieć, dodatkowo wszystkie dokumenty, o które prosili przesłałem bez żadnego ale.

oznacz moderatorów

oldzi03
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo są to takie chamy, że nie potrafią porozmawiać, tylko kończą rozmowę jednym zdaniem, nie da się nic wytłumaczyć co jest dla mnie abstrakcją. Tak się tutaj traktuję właśnie klientów, którzy wspierają ten serwis od ponad 5 lat 🙂

oznacz moderatorów