anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto przez nie sfinalizowaną transakcję + brak odpowiedzi w sprawie blokady konta od 10

MALIRTV
#8 Zapaleniec#

Prowadzę serwis płyt głownych. 7 lipca naprawiałem Panu płytę głowną ( naprawa nie dotyczyła kliknięcia kup teraz na allegro a została zrealizowana przez moją prywatną stronę internetową) , w formularzu naprawy nie określił że potrzebuje fakturę. Naprawioną płytę odesłałem, wszystko ok. Nagle 1 sierpnia kliknał na allegro kup teraz - usługa naprawy płyty głownej ( np. aukcja numer 12021770342 - polega na kliknięci kup teraz, kupujący wysyła do mnie płytę, ja naprawiam i odsyłam na wskazany adres w zamówieniu - coś jak na zasadzie wymiany dotyków w telefonach) . Myślę sobie że pewnie wyślę kolejną do naprawyPo tygodniu otworzył dyskusje że rzekomo nie otrzymał faktury. Oczywiście moje tłumaczenie że nie otrzymałem kolejnej do naprawy płyty głównej szło na marne - allegro wie lepiej. Suma sumarum stwierdził kupujący stwierdził że chce kopie paragonu ( dotyczy naprawy z 7 lipca poza serwisem allegro) Poprosiłem aby napisał maila z prośbą o duplikat paragonu to zostanie przesłany. Nagle allegro zablokowało moje konto ( 26 sierpień, do dzisiaj 6 września BRAK ODPOWIEDZI PRZEZ ALLEGRO SUPPORT)  - kupujący nie otrzymał dowodu zakupu, tłumaczenia że naprawa nie odbyła się przez serwis allegro na marne. W sumie od 10 dni nikt nie odpowiedział na moją odpowiedź w allegro support. Jestem totalnie olewany. 2 września przesłałem paragon z lipca do tej dyskusji aby dali mi wkoncu spokój. Do tej nie odblokowali mojego konta. Nie chcą przyznać zwrotu prowizji. Po prostu wyłudzili prowizję i bez podstawnie zablokowali moje konto. Przyczyna blokady konta : art. 2.12. i 8.4

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0