anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokwanie konta allegro

11hgr
#8 Zapaleniec#

Z Allegro dowiedziałem się przypadkowo, że zablokowano mi możliwość sprzedaży pod pozorem braku uwierzytelniania. Sprzedaję tam od 20 lat, mam większość komentarzy pozytywnych, jestem sprzedawcą indywidualnym. Naruszono tym sposobem moje dobra osobiste, bo w mailu nakazali mi się jeszcze raz zarejestrować z utrata całego dorobku na Allegro! To skandal. Podobno nie dopełniłem formalności uwierzytelnienia, chociaż wielokrotnie uwierzytelniałem się przelewami jak tylko otrzymywałem o tym zawiadomienia.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

11hgr
#8 Zapaleniec#

AllBlokada2NoweDane.jpg

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a wysyłałeś ostatnio skan dowodu osobistego do ich operatora płatności?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@11hgr życie nie zweryfikowałeś konta payu czy przelewy24 i masz zlikwidowane konto, wysyłali przez dłuższy czas maile i przypomnienia że jak tego nie zrobisz to stracisz konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 tylk owyjaśnij mi ponoć według przepisów nawet banki nie moją teraz prawa kopiowac ci dowodu osobistego a taki payu może?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael temat wałkowany szkoda klawiatury, ale zacytuje moderatorki "nie musisz tu mieć konta, smarta czy sprzedawać" 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 to zastanawiam się kiedy odpowiednie instytucje tematem się zajmą i tak zakopią w zad stronie nielegalnie wyłudzającej dane z dowodu że od impetu osiągnie pierwszą prędkość kosmiczną

oznacz moderatorów

11hgr
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tez mnie to zastanawia. Nie wiem czy jest na to skuteczne zgłoszenie do UOKIK albo do Inspektora od danych GIODO ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to operatorzy płatności Cie nie zweryfikowali,  czyli pozostaje nowe konto i wszystko od nowa?

oznacz moderatorów

11hgr
#8 Zapaleniec#

Systematycznie weryfikowałem się przelewami po 1,01 zł z mojego konta bankowego, wtedy kiedy mi przysyłali maile, może z 7 dni poślizgu. Miałem dwie takie weryfikacje w 2023 roku i obu dokonałem. Potem mi te pieniądze zwrócono na konto bankowe - sprawdzałem to. Następnie bez ostrzeżenia znikła mi możliwość wystawienia przedmiotu na sprzedaż. Dopiero w czasie wyjaśniania sprawy otrzymałem maila, że kiedyś nie dokonałem weryfikacji - poprosiłem od dowód nadania mi tego maila i jego treść. Obecnie czekam na ich odpowiedź.

oznacz moderatorów