anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginione przesyłki InPost - status „przygotowane przez nadawcę”

OdjazdoweZapachy
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, przychodzę z pytaniem, czy ktoś przerabiał podobny problem? 
w poniedziałek nadałem około 50 przesyłek po które zjawił się kurier InPost, dziś dostałem wiadomość od jednego z klientów, czy jego paczka zostanie nadana, po szybkiej weryfikacji okazuje się, że 12 z tych 50 przesyłek ma status „przygotowana przez nadawcę” Oczywiście kurier wszystkie paczki zabrał, nie skanuje ich przy mnie tylko dopiero na magazynie, nigdy nie było takich problemów wcześniej więc nie wiem jak postąpić dalej, sprawę zgłosiłem do InPost  ale oczywiście usilnie idą w zaparte, że skoro paczka ma status „przygotowana przez nadawcę” to oni ich nie mają.

czy ktoś przerabiał podobny problem? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

accadia
#12 Orędownik#

Kurier Inpostu ma obowiązek zeskanować wszystkie paczki w momencie ich odbioru (nie musi to być przy Tobie - może i zazwyczaj robi to bezpośrednio na samochodzie).
Nawet gdyby kurier zapomniał jakiejś zeskanować, to w momencie ich skanowania na magazynie status powinien się zmienić.

Kurieriom zależy, aby wszystkie paczki przeszły prawidłowo jako zeskanowane, ponieważ tylko wówczas maja od nich liczone wynagrodzenie.

Jeśli tyle nagle paczek od poniedziałku nie zmieniło statusu... nie chcę nikogo oskarżać, ale komuś się mogły przykleić one

oznacz moderatorów

OdjazdoweZapachy
#8 Zapaleniec#

No właśnie, komu? Skoro kurier ma za to hajs, to raczej nie zostawia ich na magazynie żeby ktoś inny je poskanowal? 
w tym wypadku tylko jemu mogły się „przykleić” czy się mylę? 

oznacz moderatorów