anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakończenie dyskusji

magdus_st
#1 Nowicjusz#

Witam,

podpowiedzcie proszę, czy jest możliwość zakończenia dyskusji , którą rozpoczął kupujący? Ten człowiek, wymyśla coraz to nowe, niestworzone rzeczy, wypisuje obraźliwe teksty wobec mnie, nie reaguje na upomnienia pracownika Allegro, który włącza się do dyskusji, przede wszystkim nie mając żadnych podstaw do spełnienia swoich żądań. Sytuacja robi się żenująca, po prostu mam dość czytania tych bzdur.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

Ty nie masz takiej możliwości. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

magdus_st niestety dyskusję może zakończyć tylko kupujacy lub administrator .Zaciśnij zęby , odpowidaj na temat , a duchu prestań o tym myśleć .

oznacz moderatorów

magdus_st
#1 Nowicjusz#

Dzięki za słowa otuchy 🙂 Do szału mnie to już doprowadza, ciągle powiadomienia o nowym wpisie w dyskusji....

A czy mogę wysłać prośbę o zamknięcie dyskusji?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

magdus_st niestety nie nie możesz , przerabialem podobne historie . Po 30 chyba dniach administrator rozwiąże dyskusję , poleci jakość .Nic nie zrobisz  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@magdus_st Nie możesz. Jeśli kupujący porzuci Dyskusję, przestanie się wypowiadać, zostanie ona przedawniona po 30 dniach, a po 44 zamknięta automatycznie jako rozwiązana. Jednak kupujący nie musi Dyskusji porzucać i może ją zamknąć jako nierozwiązana.

oznacz moderatorów