anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończone oferty sprzedaży zniknęły jak odzyskać

idpautomotive
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry bardzo proszę o pomoc, musiałem zrobić przerwę w sprzedaży i zakończyłem ponad 130 swoich ofert (każdą dodawałem samodzielnie) w tej chwili jak wejdę w oferty zakończone to nie mam żadnej, bardzo proszę o pomoc jak je odzyskać jestem załamany nie wyobrażam sobie wpisywać wszystkiego ponownie... 😞

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@idpautomotive  jeżeli minęło 60 dni od zakończenia to niestety oferty zostały usunięte. Możesz zobaczyć czy są w archiwum allegro ale i tak czeka Cię ponowne wystawianie ofert.

oznacz moderatorów

idpautomotive
#7 Wielbiciel#

1. gdzie kliknąć, żeby znaleźć je w archiwum ?

 2. wystawie ponownie odrazu stworze plik CSV, żeby później było łatwiej ale chciałem uzyskać linki do zdjęć ofert które miałem. Archiwum by mi w tym pomogło ale nie widzę tego 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@idpautomotive, archiwum Allegro znajduje się tutaj. Ofertę wyszukasz na dwa sposoby:

1) poprzez ID oferty (wystarczy, że wpiszesz ten numer do wyszukiwarki)

2) poprzez frazę (np. w tytule) oferty - tu natomiast musisz samodzielnie rozpoznać, która oferta jest Twoja. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

idpautomotive
#7 Wielbiciel#

Serdecznie dziękuję, mam jeszcze jeden ostatni już problem. Jestem na etapie tworzenia pliku z ofertami i stanąłem na stworzeniu opisu oferty. Chciałbym w pliku CVC mieć skopiowany opis oferty a archiwalnej aukcji tak żeby było po lewej zdjęcie a po prawej opis lecz nie potrafie tego stworzyć ani skopiować. Poniżej link do aukcji w której opis był poprawny 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/idp-lampy-tyl-audi-a3-8v3-usa-eu-przerobka-i8527104929.html

 

W jaki sposób mogę skopiować tą część kodu która odpowiada za opis oferty ? 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@idpautomotive, być może uznasz ten artykuł za pomocny. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów