anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakończone oferty

www_limoshop_pl
#7 Wielbiciel#

Pomimo iż nie upłynął czas wystawionej oferty, jej ilość w hurtowni jest odpowiednia ona wpada do zakończonych i nie można jej wznowić- dlaczego. Czy można dowiedzieć się dlaczego oferta znalazła się w zakończonych ofertach?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@www_limoshop_pl jak wznawiasz hurtem sprawdź czy nie masz niedozwolonych regulaminem zapisów w opisie produktu ( o sprzedającym, pakujemy itp. ) 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_limoshop_pl czy możesz podać numer oferty, o której piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

www_limoshop_pl
#7 Wielbiciel#

Jest tego bardzo dużo obecnie to ok 1000 produktów które są jako zakończone wszystkie połączone i zakończone wszystkie niepołączone i tp w ogóle nie wiem o co chodzi

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_limoshop_pl wysłałam zapytanie w Twojej sprawie do odpowiedniego działu, gdy tylko czegoś się dowiem, wrócę tutaj z informacjami.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_limoshop_pl jednak niezbędne będzie podanie przykładowego numeru oferty, która została zakończona, żebyśmy mogli zweryfikować sprawę. Mogę Cię o to poprosić?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@herunia76 dziękuję za przesłanie ofert. Z informacji w naszym systemie wynika, że te oferty zostały zakończone przez Ciebie. Rozumiem, że nie zrobiłaś tego sama z poziomu konta, dlatego sprawdź proszę ustawienia w programie zewnętrznym, z którego korzystasz przy wystawianiu ofert. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów