anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończyłem licytację bez odwołania oferty .Czy mogę odstapić od umowy z kupującym?

dawidow78
#7 Wielbiciel#

Zakończyłem licytację bez odwołania oferty .Czy mogę odstąpić od umowy z kupującym?

Przez nieuwagę wpisałem zły EAN i zakończyłem aukcję .Aukcję wystawiłem ponownie ale dostałem powiadomienie że w licytacji brała udział jedna osoba która złożyła ofertę .Chcę odstąpić od umowy bo kwota jest śmieszna .Czy to będzie możliwe i zgodne z regulaminem.Jak to załatwić najwyższy oferent wpłacił mi za licytowany przedmiot.Przez nieuwagę nie odwołałem złożonej oferty.Proszę o odpowiedz jak to załatwić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

dawidow78 TYLKO PRZEZ DOGADANIE SIĘ Z KUPUJACYM , WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO NA KOGO TRAFIŁEŚ ,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Umowa została zawarta, kupujący może się domagać wydania rzeczy, nawet sądownie.

Zgodnie z regulaminem Allegro powinieneś sfinalizować transakcję, czyli po zapłacie wysłać przedmiot.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@dawidow78  Najlepiej dialog z kupującym postaraj się go przekonać o swoim błędzie tak by odstąpił od należnych mu roszczeń ,zwróć koszty ,przeproś może trafiłeś na kogoś wyrozumiałego który cię zrozumie i nie osądzi negatywnie.

oznacz moderatorów

dawidow78
#7 Wielbiciel#

Zamykam temat dogadałem się z kupującym zrozumiał mój błąd.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów