anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakonczyłem aukcjie przed czasem

MAMY ROZWIĄZANIE!
jurek5613
#1 Nowicjusz#

Witam Wystawiłem model na sprzedaż niestety w miedzy czasie okrętując się dowiedziałem się ze wysyłka jego jest utrudniona bo paczka ma bardzo duży gabaryt. Postanowiłem go rozkleić żeby zmniejszyć gabaryt i umożliwić wysłanie niestety uległ uszkodzeniu i nie nadawał sie do wysłania dlatego też postawiłem zakończyć aukcje co niesyty skutkowało tym ze Pan [edycja] wygrał daną aukcje Napisałem do Pana wiadomość ze model uległ uszkodzeniu on jednak wybrał sposób dostawy i oczekuje na paczkę . Dodam jeszcze ze na aukcji było dopisane ze wysyłka do ustalenia. Co w takim wypadku mam zrobić ??
Teraz już wiem ze powinienem odwołać najpierw licytujących  aukcji potem ją zakończyć (mój BŁĄD)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

No powinieneś wysłać, ale jak uległ uszkodzeniu to zwróć mu kasę i już. Wyślij mu zdjęcia.

oznacz moderatorów
jurek5613
#1 Nowicjusz#

Kasy mi nie wpłacił wypełnił formularz za pobraniem i oczekuje na przesyłkę. Niestety w trakcje trwania aukcji zorientowałem sie ze koszt wysyłki będzie ok 200zl wiec prawie tyle co sama rzecz dlatego postanowiłem rozkleić skrzydło 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To mu napisz jaki jest koszt wysyłki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie trzeba było niczego rozklejać, tylko uzgodnić z kupującym inną formę i koszt dostawy. Teraz kupujący wygrał aukcję, została zawarta prawnie wiążąca umowa, więc nabywca może domagać się wydania rzeczy, także sądownie. Nie można tutaj podawać loginów kupujących.

oznacz moderatorów