anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup przez klienta i prośba o wysyłkę za kilka dni

megatowary_pl
#9 Pomysłodawca#

Witajcie.

Klient zakupił u mnie przedmiot, jednak prosi o wysyłkę dopiero w piątek.

Wiadomo, że Allegro patrzy na terminowość wysyłki, a mam ustawioną na dwa dni. Jak w takim razie to ustawić, żeby było wiadomo, że to na życzenie klienta i nie działało na moją niekorzyść? Może zmiana statusu zamówienia na jakiś inny?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

domkar04
#14 Krzewiciel#

@megatowary_pl nic nie zrobisz 🙂 albo nadajesz zgodnie z życzeniem klienta i dostajesz po statystykach albo każesz mu anulować zakup i zakupić towar ponownie za kilka dni

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a po co się chwalić allegro kiedy wyślesz, wyślij kiedy kupującemu pasuje

oznacz moderatorów

megatowary_pl
#9 Pomysłodawca#

Bo wysyłam ze Smartem.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@megatowary_pl Masz tutaj : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/wyd%C5%82u%C5%BCenie-czasu-w...

Allegro to nie obchodzi. Podstawowa zasada jaką wyznają : jak pojdziesz na rękę kupującemu to cię ukarzemy.

Jak wyślesz teraz dostaniesz od kupującego, jak z opóźnieniem to od allegro. Niestety pat.

@katarzynab1712 trollować też trzeba umieć - ty nie umiesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

bo nie jezdem trolem

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jedna przesyłka dramatu nie zrobi, nawet jak puścisz po terminie. Nie popadajmy w paranoję. Aktualnie allegro nie aktualizuje nadań na poczcie i według systemu wszystkie paczki od tygodnia nie są nadane. Terminowość spadła z 99% do 85%, ale to było kilkaset przesyłek, a przy jednej to nie będzie praktycznie żadnej różnicy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyślij zgodnie z życzeniem kupującego.😊

oznacz moderatorów