anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać ponownie usuniętą przesyłkę

KRIGO24
#7 Wielbiciel#

Witam, przy nadaniu paczki wybrałem opcję podjazdu kuriera a chciałem dostarczyć paczkę do Paczkomatu. Wybrałem opcję "usuń przesyłkę" żeby nadać ją na nowo jednak nie ma takiej możliwości.

 

"Dla tego zamówienia utworzono przesyłkę"

"Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej."

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz nadaj samodzielnie, nie da się na nowo utworzyć, ale może Co moderacja pomoże: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KRIGO24 Cześć. W jaki sposób nadajesz przesyłki? Przez Wysyłam z Allegro? W szczegółach zamówienia powinieneś móc anulować przesyłkę (czyli ją usunąć). Jeśli nie widzisz takiej możliwości, to oznacza, że jest już za późno i opcja ta jest blokowana przez Przewoźnika. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KRIGO24
#7 Wielbiciel#

Tak, przez wysyłam z Allegro. Na koncie Allegro przesyłka ma status "anulowana" i nie da się nic zrobić. Teraz pozostaje tylko opcja "zamów podjazd" w aplikacji InPost ale już za opłatą.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KRIGO24, pierwsza przesyłka jest już anulowana - nic więcej nie da się z nią zrobić. Kolejnej nie nadasz, ponieważ widzę komunikat o nieuregulowanej płatności u InPost. Zachęcam Cię do zwrócenia się w tej sprawie do przewoźnika.

Jeśli wykorzystałeś etykietę Smart!, kolejna będzie niestety płatna - natomiast możesz to reklamować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów