anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienia od kupujących Allegro miniKurier24 InPost brak adresu płatność tradycyjna

VertekS16
#7 Wielbiciel#

Ostatnio trafiłem na kilku kupujących którzy wypełniają kartę płatności tak, że wybierają metodę wysyłki "Allegro miniKurier24 InPost" bez podania adresu doręczenia, a ich płatność przez PayU wisi - cały czas jest "Płatność rozpoczęta" - zamiast tego robią przelew tradycyjny. Nie piszą informacji gdzie wysłać i muszę się ich dopraszać o dane.

Nie mogę wygenerować etykiety - brak adresu, jak już z łaski otrzymam adres w wiadomości to Kurier InPost to minimum 14,99 zł a więc jestem stratny. Następny minus to jakość sprzedaży leci, bo nie ma numeru przesyłki w terminie.

Jak taki problem obsłużyć? Mogę jakoś zablokować możliwość przelewów tradycyjnych albo anulować takie zamówienie z racji braku adresu dostawy?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@VertekS16 usuń konto bankowego z zakładek to będą robić przez Payu, tam dane do wysyłki pojawiają się po udanej płatności 🙂 Przez Payu też mogą zapłacić przelewem tradycyjnym 🙂

Etykiety nie wydrukujesz same problemy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@VertekS16 Przelewów tradycyjnych przez PayU nie możesz zablokować, a zwykłe przelewy na Twoje konto możesz zablokować poprzez usunięcie numeru konta bankowego z aukcji.

oznacz moderatorów