anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty dla niezalogowanych

expo-drew
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwy zwrot dla kupującego, który nie posiada konta na allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@expo-drew Jeśli kupił na Allegro jako niezarejestrowany, oddaj mu zwykłym przelewem na jego konto bankowe. Możesz też oddać przez PayU, ale wtedy nie wypłaci pieniędzy i Allegro będzie go zmuszało do zarejestrowania konta.

oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

A czy ewentualnie kupujący może niewypłacone pieniądze wykorzystać, np na zakup jakiegoś innego produktu niekoniecznie u mnie?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@expo-drew Niezarejestrowany nie może, bo nie ma konta. Nawet gdyby się zarejestrował, te pieniądze będzie mógł tylko wypłacić na swój rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informacje.

oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

Ok, kupujący założył konto ale pod innym loginem (na moje oko założył całkiem nowe konto nie powiązane w żaden sposób z tym z którego zakupił produkt jako użytkownik niezalogowany). A przecież nie mogę zrobić zwrotu śropdków na inne konto. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Cześć @expo-drew. Jako Sprzedający możesz zlecić zwrot do Kupującego z niezarejstrowanego konta. Zwrot zlecisz poprzez zakładkę Zamówienia. Operator finansowy, który realizował płatność, zwróci środki Kupującemu. Nie ma potrzeby rejestrować do tego konta.

Powinieneś zlecić zwrot na to samo konto. Możesz też porozumieć się z Kupującym poza Allegro i zlecić mu zwrot zwykłym przelewem na numer rachunku bankowego, który poda Ci Kupujący.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

Oznacza to, że odzyska pieniądze tą samą drogą jaką dokonał zakupu pomimo braku rejestracji na Allegro?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@expo-drew, tak, zgadza się. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów