anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawianie przesyłek Allegro Inpost - nowa a stary formularz

skibum
#1 Nowicjusz#

Jak poprawnie ustawić nadanie paczki przez paczkomat Allegro Inpost w nowym formularzu zamówienia?

Cześć

jestem nowy i zamawiam pierwsze przesyłki Allegro Inpost dla kupująych.

Od razu dostałem informację, że jest nowy formularz zamówień, a do połowy lutego mogę się jeszcze przełączyć na stary. Chcę nadawać przesyłki przez paczkomat.

W tym nowym formularzu, mimo że wybieram "bez podjazdu kuriera", to nie widzę żadnego innego miejsca, w którym mógłbym podać paczkomat  nadawczy, a zamówienia eksportują mi się na konto InPost z opcją "odbiór przez kuriera" i tam nie mogę już tego zmienić.

Paczkomat nadawczy mogę podać na Allegro w starej wersji zamówienia i wtedy na Inpost eksportuje mi się poprawne zamówienie - nadanie przez paczkomat.

Co więcej, zamówienia eksportują mi się do Inpostu mimo, że przez zamawianiu przez stary formularz wyskakuje mi komunikat:

Przesyłki nie zostały zamówione (1 z 1)

Twoje przesyłki nie zostały zamówione i nadal znajdują się w zakładce „Do wysłania”.

Wystąpił błąd podczas składania zamówienia.

Szczegóły: Przesyłka nie została zamówiona.
Problem ze statusem przesyłki

Ostatecznie jednak muszę to nadawać przez nowy formularz, a nie umiem...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@skibum, zespół odpowiedzialny za Wysyłam z Allegro jest w trakcie naprawiania tego problemu. Na ten moment rozwiązaniem jest nadawanie w starym wyglądzie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów