anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamiana konta prywatnego na firmowe

wioletta1996
#7 Wielbiciel#

Witam, 

1. Chciałbym zmienić konto prywatne na firmowe; tylko nie jestem właścicielem firmy i chciałbym zmienić swoje dane na firmowe; jak to zrobić bo bożemu?

2. Wystawianie ofert z pliku na nowym koncie firmowym; dlaczego nie da się wystawić, chociaż pobieram ten śmieszny plik csv i wyskakuje błąd jak chce wystawić te same oferty na nowym firmowym koncie? 

Z góry dziękuję za pomoc, ale to wszystko jest tak źle opisane i niezrozumiale, że stanowi to duże wyzywanie, jak co to wystawię na konkurencyjnej stronie i po problemie.  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wioletta1996 Cześć. 🙂 Czy firma należy do Ciebie? Jeśli nie, to nie możesz utworzyć konta firmowego na dane firmy należącej do innej osoby. 

Oferty z pliku z zakładki Wystaw z pliku można wystawić tylko na koncie, z którego zostały pobrane. Nie jest to błąd. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wioletta1996
#7 Wielbiciel#

Czyli mam wystawić około 300 aukcji od nowa; stanowi to sporę wyzywanie i raczej przeszkodę, którą to zakończę działalność na allegro. 

Nie da się przekazać po prostu konta ze względu na więzy rodzinne? 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wioletta1996 Przedsiębiorstwo może zostać zbyte: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-mozesz-zmienic-dane-p... - wtedy zmiana danych na koncie firmowym jest możliwa. 

Oferty możesz przenieść za pomocą narzędzi zewnętrznych lub po wykupieniu abonamentu Allegro skorzystać z opcji "Wystaw podobne" na drugim koncie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wioletta1996
#7 Wielbiciel#

Mnie to w żadnym stopni nie dotyczy, więc nie wiem po co to zostało wysłane. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale Allegro powiązało te konta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A  jaki ty miałbyś miał w tym charakter? Firma musi i konto na tą samą osobę. Nie da się wypłacić kasy nawet.

oznacz moderatorów

wioletta1996
#7 Wielbiciel#

Mam konto prywatne, które było użyczone jako miejsce do sprzedaży pod tą firmę; jako że było stworzone przez mnie, a nie przez właściciela teraz mam problem z jakąkolwiek zmianą i przerzuceniem aukcji na utworzone nowe konto firmowe na dane właściciela. 

oznacz moderatorów